Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testalkat-kérdés. Most akkor...

Testalkat-kérdés. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Bocs, tudom, hogy hülyeséget kérdezek, és látatlanban erre senki nem tudhatja a választ, de azért elgondolkodtatott.

[link]

Ahol a csukló-dolgot írják nők számára (nem érnek össze az ujjak->endomorf, épp csak összeérnek->mezomorf, bőven összeérnek->ektomorf.)

Na az a helyzet, hogy a bal csuklómat nem érem át, a jobbat viszont igen.

Akkor?


2011. nov. 29. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség, nekem kijött, hogy könnyen veszítek zsírt, közben a nagy fenéket :D
2011. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján én ektomorf vagyok, de hozzátenném csak derékig. Képtelen vagyok hízni cicire, karra, hátra, stb, viszont a seg---em akkora mint egy ház. Na akkor mi is van?
2011. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ez az:-S

A leírások alapján én sem vagyok besorolható sehova kimondottan, mindegyikből van egy kicsi...

2011. nov. 29. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:

én keveset olvastam a blogot.. nyilván azért amit én olvastam, azt ti is ismeritek.

például, hogy nincs olyan hogy tökéletes ektomorf/endomorf/mezomorf.

másik, aki nem tud cicire hízni: leírom hogy én sem. pedig fél kézzel 5 másodperc alatt leverek egy "kemény" kinézetű csókát az utcán. tehát elég jó vagyok, és mégsem hízok mellre.. talán ennek köze van genetikához, nyilván +40 kiló zsírral szexi férfimelleim lennének, de ez nem változtat azon a tényen hogy a zsír eloszlása férfinél és nőnél is genetika kérdése.


egyéb iránt meg testalkat típustól függően edzeni kell, csak más eredmény lesz, és ennyi. a lifetiltes srác túl jó ember hogy ennyi szót fordít olyan dolgokra, amik úgy sem befolyásolhatók, de biztos hisz egy jobb világban.

2011. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem is fogod tudni besorolni magad egy adott kategóriába. én elvileg 70-30 mezo-endo vagyok.
2011. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is átérem mindkét csuklóm az elvileg mezo, de atom körte vagyok szóval mégse (:

Bennem is van mezo meg endo, de ekto az nincs.

2011. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is annyira érem át, hogy elvileg mezo vagyok. Rám igaz is, nagyon tipikus homokóra alkatom van, bár nem olyan nagy mellekkel, de a csípőm se kiugró (93-65-94)

És nagyon hamar izmosodok, meg ha igazán nekiállok a fogyókúrának, akkor viszonylag könnyen le tudom dobni a kilókat.:) (csak hát ehhez igazán el kell határoznom magamat:DD)

2011. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Amikor 10 kilóval több voltam, husisak voltak az ujjaim, összeértek. Most lefogytam és nem érnek össze. Akkor én változtatom a testalkatom?
2012. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Valamit nagyon elolvastam. Úgy értettem, hogy az ujjaim összeérnek-e, de nem a csuklóm körül, hanem amúgy. De mondjuk a csuklómra is igaz az, amit az előbb leírtam: régen nem értem körbe, most igen.
2012. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!