Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mi a véleményetek erről a kiegészítőről?Amit tudni kell rólam...itthoni körülmények között edzek...71-2 kg vagyok!Kérdésem még az lenne ezzel kapcsolatban,hogy ezzel lehet-e helyettesíteni a csirkemellet?nincs alkalmam mindig csirkemellet enni és ezért gondoltam erre!vagy van e valami negatívuma,hogy nem szilárd ételből viszem be a fehérjét?

köszönöm előre is a válaszokat!


2012. aug. 27. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy nagyon jó protein, csak nem éppen olcsó. Nyugodtan használd edzés után + reggel a zabpehelyhez. De a csirkemellet nem helyettesíti, mert tápkiegből max a felét, de inkább harmadát vidd be a fehérjemennyiségnek. Ugyanis a szervezet szilárd kajákra lett "kitalálva", így turmixokból nem tanácsos fedezni a fehérje nagy részét, mert tönkreteszed az emésztésed és nem kevés édesítőt, adalékanyagot is beviszel vele.
2012. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az emésztést ez miért teszi tönkre?Ja és azt tudni kell,hogy nem versenyszinten akarok edzeni meg semmi ilyesmi,csupán kicsit formálni a testet és ezért gondoltam rá,hogy talán elég lenne mondjuk egy lazább fél órás kis súlyzózás után csak ebből bevinni a fehérjét és talán még finom is :) bár nem tudom milyen íz lenne a legjobb mogyoró-csoki?
2012. aug. 27. 12:30
 3/14 Cod2PB válasza:
67%
Ez egy nagyon jó fehérje, segít elérni a célod, oldódása és az íze is kiváló. De az ilyen "fél órás kis edzés"-el nemsokra mész :)
2012. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Azért teszi tönkre, mert a sok turmix túl gyorsan fog áthaladni a gyomron és a bélrendszeren, hasmenést és felszívódási gondokat fog okozni. De nem hiszem el, hogy ez neked nem egyértelmű.:)

Nem táplálék helyettesítő a neve a fehérje porodnak, hanem kiegészítő! Stim??

Edzés után fontos, mert akkor kell a gyors felszívódású protein, de ilyenkor kell hozzá 40-50 g gyors ch is.

Reggel pedig teheted a zabpehelyhez. De ezen kívül nincs értelme iszogatni, szilárd kaja kell, még ha nem hiszed akkor is. Vannak dolgok, amik akkor is igazak, ha nem hiszed el.:)

Másik: szerinted ha nem akarsz nagyon izmos lenni, akkor elég egy p*nalegyezés edés?? Nem, attól ugyanúgy keményen kell edzeni és kajálni, de mivel ezt sem fogod elhinni itt egy cikk, neked írták.:)

[link]

2012. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem úgy gondoltam,hogy edzés után csak ezt a turmixot vinném be és akkor ennyi lenne,hanem rendesen kajálnék is (amit éppen csinált édesanyám :) )csupán annyi,hogy nem tudnék mindig fehérjében gazdag ételeket enni.így változik valamit a helyzet?:) tehát rendes étel (mindig ami van) + ugye a turmix

Hát igen a 30 perc kicsit túlzás,azért több szokott lenne van mikor 1 óra,de tény hogy volt már 30 perc is :)

2012. aug. 27. 12:45
 6/14 A kérdező kommentje:
vagy akkor ez így butaság?mindig csirkemell+rizs?
2012. aug. 27. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, mindig, hanem a nagy része legyen szilárd kajából. Ne legyen olyan, hogy egymás utáni időpontokban kétszer is turmix menjen. Az edzésről elolvastad, amit linkeltem?

Tehát a kisebb formához is jól kell kajálni és edzeni, mert anélkül nem sokra mész.:)

2012. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A rendes kajálás nálunk gyúrósoknál csirkemell + rizs + zöldség + telítetlen zsírsav + vitamin + tápkieget + egyebeket jelent.


Nyilván nem egyformán esszük ezt, de elég hasonlóan.


Egyél csirkemellet és rizst

Ha ez épp nem megy, akkor eheted mutter főztjét.


Ha úgyse tudsz rendesen enni, én inkább szójafehérjét ajánlanék, az olcsóbb, ez egy félmegoldás, ha már az edzés sem lesz rendes.

2012. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

igen,elolvastam

tényleg nekem írták :D

2012. aug. 27. 12:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondtam én.:)
2012. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!