Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional Scitec Nutrition vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mi a véleményetek erről a kiegészítőről?Amit tudni kell rólam...itthoni körülmények között edzek...71-2 kg vagyok!Kérdésem még az lenne ezzel kapcsolatban,hogy ezzel lehet-e helyettesíteni a csirkemellet?nincs alkalmam mindig csirkemellet enni és ezért gondoltam erre!vagy van e valami negatívuma,hogy nem szilárd ételből viszem be a fehérjét?

köszönöm előre is a válaszokat!


2012. aug. 27. 12:13
1 2
 11/14 T. Gréta válasza:
Valaki tud olyanról vagy hallott már olyat ezekkel a szerekkel kapcsolatban, hogy esetleg hosszú távon valószedése esetén merevedési vagy más problémákat okoz férfiaknál? Én ezt hallottam... de gondolom nem mindegy az sem, ki a gyártó... :/
2014. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 gergoap ***** válasza:
1997 óta szedek sokféle táplálékkiegészítőt, semilyen bajom nincsen! A tünetek amiket kérdeztél az a szteroid szedéstől vannak! Sokan tagadják, hogy szedik és ráfogják a táp.kiegészítőkre, hogy attól van!
2015. júl. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
T gréta kérdésére: Gergoapnak csak részben van igaza.Maga a termék nem okoz szerintem ilyen problémát, de nem csak a szteroidoktól lehetnek ilyen tünetek. A szervezet a túlzott stresszre is tud így válaszolni. Hajszolt, ideges, kimerítő környezetben nem annyira hajlandó a szervezet az utódnemzésre. A kimerítő edzésektől is lehet, vagy diétától. Elmondom, hogy nekem sok szteroid- mellékhatás jellegű tünetem jelentkezett pedig sosem szedtem szteroidokat, se mást. Csak iszonyatosan edzettem és diétáztam. Pattanásos lett a hátam, összementek a golyóim, totál érdektelen lettem szexualitásban, érzelmi hullámvasúton voltam állandóan , szuicid gondolatim egész nap voltak+borzasztó depresszió, és képtelen voltam az erekcióra. Nem is érdekelt. De ezek csak a kimerültségtől vannak. Múló tünetek. Ha megszűnik a környezet -én esetemben a szétedzés volt- akkor lassan megnyugszik a test is. Szexelni is a legnyugodtabb állapotban jó. Erre épül egy külön tudományág. Nem véletlen, hogy menedzsereknél, brókereknél és hajszolt életet élőknél gyakori a merevedési probléma, holott semmilyen ,,fizikai elváltozás'' nem indokolja, Teljesen egészséges emberek.A fizikai, vagy szellemi stressz okozhat ilyet.Visszatérve a fehérjére..a túlzott fehérjebevitel max az emésztőrendszert terheli túl, hosszú távon nem örül neki, vagy elsavasodsz nagyon és köszvényes leszel(bár utóbbi inkább a vörös hústól szokott lenni úgy tudom). A napi 3g/tkgot el is lehet felejteni szerintem, de a 2-t is. 0,7g/tkg az orvosi mennyiség normális vegyes táplálkozás mellett(a napi összes. ebben a turmix, a kaja minden benne van). A fehérjeporok kényelmi szempontok alapján érdekesek. Nem kell megpárolni a csirkemellet, nem kell sok idő az elfogyasztásához, és edzés után a könnyebb emészthetősége miatt hamarabb felszívódik.Kényelmes. De nem természetes szilárd élelmiszer ahogy írták is. Egyébként én csak tejsavót, vagy abból izolátumot vennék kiegészítésnek.(Ez is az, és jó is sztem). Ezeknek a legjobb a biológiai értéke(hasznosulása)....elvileg. Nem vagyok orvos, így ne adj sokat arra amit leírtam, de én így látom, ezeket az infókat gyűjtöttem.Jó minőségű tejsavó fehérje.
2015. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
..egyébként egyszerű matek: ha napi 2 adag fehérjét iszol, a szatyros verziót számolva, ami felénk 300ft/db, akkor napi 600forintért kapsz 60gramm jó minőségű fehérjét.Ez a mennyiség a kalóriaguru alapján 300g csirmelleben van. 1kg csirkemellfilé olyan 1200-1400ft körül van. 0.3x1400:420ftra jössz ki csirkemellből, igaz ennek kicsit kisebb a biológiai értéke...elvileg.Plusz elég gáz magában legyűrni:). Szerintem napi 2 turmixnál ne igyál többet.Ennyi.
2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!