Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kedvenc csirkemell elkészítési...

Kedvenc csirkemell elkészítési módszer?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket, recepteket hogyan tehetném válozatosabbá, finomabbá a csirkemellet :)
2012. aug. 30. 15:50
 1/7 anonim válasza:
Vékony lapokra vágom, megkenem vajkrémmel (amilyet szeretsz, én zöldfűszeres, vagy fokhagymás) és egy szelet baconnel feltekerem. Tepsibe lerakom egymás mellé a kis batyukat, és nyami-nyami, evésnél folyik ki belőle a forró fűszeres lé... Olyan mint a kijevi pulyka kábé.
2012. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Só, bors, mustárral bekended az egyik felét. Megsütöd az egyik felét és mikor megfordítottad, ráteszel reszelt sajtot a közepére(nem árt úgy, hogy ne lógjon bele az olajba). Amikor megolvadt teljesen a sajt akkor kész is.
2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
2012. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fentebb leírtakon kívül:

- Zöld-fűszeres (oregánó, bazsalikom, petrezselyemzöld)

- Fokhagymás

- Magyaros (majoránna, kömény, pirospaprika, bors, só)

- Borsos-mustáros (kevés mustárral)

- "Csalósabb" napokon Uncle Ben's


Egyébként pedig van, amikor együtt sütöm/párolom a zöldséggel, pl zöldbabbal, brokkolival, így egymásnak is adnak egy kis extra ízt.

2012. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 JayC ***** válasza:

1.ráöntök egy kis tejfölt, meg teszek bele fokhagymát.


2.hozzácsapok zöldségeket, főleg gombával szeretem


3.csirkemell fasírt: zabpehely+tojás+darált csirkemell+fűszerek, elképesztő finom.

2012. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szép sorbanpróbálgatom ki őket.


Ma apróra vágva sütöttem serpenyőben. Készítettem hozzá mártást, ketchup, méz, bors és paprika összekeverésével és sütés közben ezt tettem rá :)

2012. aug. 30. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Felcafato...szeletelem valamekkora darabokra, rászórok vmi random fűszert, be a serpenyőbe, oszt hadd sercegjen. A végén egy kis vizet rá párolódni. :D
2012. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!