Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrálókötelezéssel mennyit...

Ugrálókötelezéssel mennyit lehet fogyni? Én eléggé meghíztam és csak annyit szeretnék hogy a hasam ne legyen nagy, az alakom jobb, formásabb legyen. Vagy lenne valami más, egyszerűbb és gyorsabb módszer is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az étrendtől függ. Legyen mellé szálkásító diéta, de én az ugrókötelezést kiegészíteném, heti 3-4 kocogásal vagy bicajjal is.

Ha jól be van lőve a diétád, akkor heti 0,5-1 kg fogyás lesz és ez az egészséges, normális ütem.

Szálkásító diéta: legyen napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. aug. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3g fehérje/testtömeg nem kell ugrálókötelezéshez és egy kis kocogáshoz:)
2012. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez tartalmas hozzászólás volt.:)
2012. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szoondiii ***** válasza:
:D
2012. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi fehérje egy hízó sertésnek kell, nem egy ugrálókötelező embernek...
2012. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát de nem?? Leírok egy csomó mindent, erre valaki képes egy mondattal beszólni. De nem magyaráz meg semmit és ő nem javasol értéket csak egy mondattal lefikázza amit én leírok. Akkor talán ki kellene fejteni, hogy ő hogy gondolja. De azt meg nem vette észre, hogy alsó értéket is írtam:2,5g*ttkg. Az valahogy elkerülte a figyelmét.

Most is azt mondom, hogy szálkásításnál kell ennyi fehérje, hogy megmaradjon az izom. Ki lehet próbálni nudli adag fehérjével, de nem lesz végén jó a forma, mert izomvesztés lesz.

2012. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szoondiii ***** válasza:
a hízó sertésnek szénhidrát kell, az embernek mehet a fehérje.
2012. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg qrva nagy sertésnek kell lenni 120-150g fehérjéhez. Az semmi. De te koplalj nyugodtan, tuti jól nézhetsz ki a fehérje-ellenességeddel.:)
2012. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, azért etetnek vele szóját, mert ch kell neki...

Semmi fehérjeellenesség nincs benne, csak full felesleges és ami felesleges, az nem éppen egészséges. Az egészség legyen már előrébb a "hogy nézek ki"-nél.

2012. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De éppen ez az, hogy nem felesleges, mert az izomvesztést akadályozod meg vele. De ezt nem vagy hajlandó felfogni.

Ja, hogy te nem nézel ki sehogy, és így jössz az egészséges dumával, az meg szánalom. Én is egészséges vagyok a magasabb fehérjebevitelemmel, minden évben megyek komolyszűrővizsgálatra és nincs gond elhiheted.

2012. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!