Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fegyencedzést még ha túl...

A fegyencedzést még ha túl könnyűek is az első gyakorlatok akkor is végig kell menni rajtuk úgy tudom DE ha nekem pl a fekvőtámaszoknál a 7. lépéssel kéne kezdjem h pont a nekem megfelelő legyen és a 6. -nál kezdem az úgy jó?

Figyelt kérdés
ezelőtt sokat edzettem saját testsúllyal és rengetegszer csináltam rendes fekvőtámaszt(pl) sztem akkor hozzá vannak szokva az inak stb. a terheléshez és direkt nem azzal kezdem amit épphogy megtudok csinálni hanem egyel előtte
2012. aug. 30. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
voltak akik azt mondták hogy még ha meg se terhel akk is az elejétől kell kezdeni és voltak akik azt mondták h azzal kezdjem amit épp h meg tudok csinálni sztem jó íígy h a kettő között vagy nem?
2012. aug. 30. 22:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha elolvastad a könyvet akkor abban le van írva hogy mindig az elejétől kezd tök mindegy melyiket tudnád megcsinálni. Ennyi erővel mindenki kezdhetné a fekvőtámasszal mivel azt mindenki meg tudja csinálni.
2012. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 poiu ***** válasza:
Szerintem nem muszáj. Nyilván próbáld ki magad, mert ha olyat csinálsz, ami nincs megalapozva megsérülhetsz. De ha könnyedén teljesíted, akkor ugorj.
2012. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát pl sima fekvőnél a haladó 2x20 ettől minimálisan elfáradok de a falnál vagy térdelve csinálhatok akármennyit nem fáradok
2012. aug. 30. 22:37
 5/11 A kérdező kommentje:
ha mondjuk térdelve fekvőzök az ugyanaz mint a sima fekvő (ugyanúgy mozgatja ugyanazokat az izmokat) csak jóval könnyebb sztem ha már több mint egy éve nem rendszeresen de sokszor(és mostanában rendszeresen) csinálok saját testsúlyos gyakorlatokat akk sztem már annyira megreősödtek az inak stb...
2012. aug. 30. 22:42
 6/11 poiu ***** válasza:
H asimán megy a szabályos fekvő, szerintem nem érdemes a térdelőssel vacakolni.
2012. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyertyás guggolást meg a függőleges húzást érdemes kihagyni a többit nem.
2012. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felesleges végigcsinálnod az elejét, semmit nem fejlődsz vele.

Kezdd azzal aminél a kezdőt meg tudod csinálni és onnan haldj tovább.

2012. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kerestkérdés remélem tudtok segíteni, nyár elején elkezdtem én is a fegyencedzést, de egy sérülés miatt agynak dőltem 2,5 hónapra most újrakezdtem, de még mindig nem tudom, hogy a sorozatokat, milyen időbeosztással kell csinálni. pl Ma az egyik fekvőtámaszosból megcsinálok 1x10-et, holnap 2x25?
2012. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónap elég kellett volna legen a könyv akár többszöri elolvasására is...
2012. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!