Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leendő modelleknek valaki...

Leendő modelleknek valaki mondana láb, kar feszesítő edzést?

Figyelt kérdés
olyanra gondoltam ami hosszítja is az izmokat, köszönöm. :)

2012. aug. 31. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszítani nem tudod, mivel az izmoknak rögzített tapadási pontjaik vannak. Ezt nem lehet edzéssel odébb helyezni. Edzésterveket itt találsz jókat: [link]
2012. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én csak olyat ismerek, ami nem modelleknek van. A feszesítést meg sose tudom, hogy mit jelent.
2012. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) egyébként a feszesítés annyit tesz, hogy nem lesznek löttyedt, puha, öreges lábaid.
2012. aug. 31. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmagyarázom (ne legyen sértődés:) ), hogy szerintem mit értenek a nők feszesítésen. Azt szeretnék, ha kis izom kerülne az óhajtott területekre zsír helyett, de ez persze egyszerre, egyidőben és úgy, hogy a méret ne változzon lehetőleg, föleg ne nőjön. Na de ez pont nem így megy ám, mivel egyszerre nem lehet zsírt leadni és izmot felszedni naturálban (kox nélkül), mivel két különböző étrend kell hozzá. Tehát el kellene dönteni, hogy mi legyen előbb.
2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó, köszönöm a felhomályosítást, tudom, mit értenek alatta, akik akarják, csak kíváncsi szokok lenni, hogy el tudják-e magyarázni :D És nem. (nem bántásból, kérdező)


A legviccesebb eset az volt, amikor valami igencsak jelentős túlsúllyal rendelkező jelentette ki, hogy ő jó úgy, csak egy kicsit feszesíteni akar. :D De ő meg sem próbálta elmondani, mit ért alatta, hiába kérdeztük.

2012. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!