Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok csinálni semmit! Mi...

Nem tudok csinálni semmit! Mi legyen a hobbim?

Figyelt kérdés
Rajzolni nem tudok ! hangszereken sem játszok és olyan kéne amit télen nyáron tudok űzni egyedül is éd legfőképp a szabadban de rossz idő esetén a házban is :)

2012. szept. 1. 13:21
 1/9 JayC ***** válasza:

súlyzós edzés, crossfit, tenisz.

hirtelen ezek jutottak eszembe, de csak azért, mert magamból indultam ki.

2012. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 JayC ***** válasza:
a "házban" szó alatt én nem az otthonodra gondoltam, hanem fedett területre asszociáltam. ha a lakásodra gondoltál akkor kiesnek az általam javasolt ötletek. :)
2012. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
HÁt..igazából lány vagyok így mondjátok az öttleteket és leginkább .... vlami féle testmozgást szeretnék kii próbálni mert kézi labdázok és tornázok de nem hobbi szintem ezért szeretnék ezeken kívűl valami mást ....
2012. szept. 1. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van kutyád, fedél alatt tanítgathatod trükkökre, kint pedig agilityzhettek, kutya-ember futóversenyre mehettek, vagy szánhúzóversenyre, kiképezheted mentőkutyának, ésatöbbi ésatöbbi.

Hobbinak kiváló. :)


Sportot szeretnél, vagy hobbit vagy a kettő ötvözetét?

2012. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a 2-őt ötvözve inkább !! D:
2012. szept. 1. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
menj el boxolni azt hobbiként is tudod csinálni meg versenyszerűen is...egyedül is akár edzhetsz a teremben meg természetesen edzővel..
2012. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- tanulj meg dekázni azzal a kis babzsákkal (nemtom mi a neve)

- tanulj trükköket kis gumilabdával, amiket ilyen tekerős automatából lehet venni (ha emeletes/panelházba laktok, és nagyon áthallatszik a kopogás, akkor ne)

- próbálj pingpongütővel minél többet pattogtatni a labdával

- ha elég nagy a szobád, megpróbálhatsz 1-2 komolyabb táncmozdulatot is: break, krumping (keress rá youtube-on)

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Marciiiy válasza:

kosárlabda (10 éves vagyok de már elégjó és nem olyan kis gyarak

palánkon játszok hanem normál nagyon ) makettezés

2012. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lovaglás. Én lovagolok. Egyedül esőben nem jó, bár ha van a klubnak fedett lovardája akkor akár esős napokon is jó. Terepen már bajosabb de télen is lehet menni ha nem esik az eső. Igaz, hogy hóban csak lépni lehet és odafagysz a lóra. Szal ezt ink. olyanoknak ajállom, akik tűrik a hideget. de ezeken kívül nagyonjó hobbi és nekem 1 év alatt az életem részévé váll, ráadásul fogyni is lehet vele. és barátokat szerezni! szerintem próbáld ki! :D
2013. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!