Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne 1-2 kérdésem edzéstervve...

Lenne 1-2 kérdésem edzéstervvel és kreatinnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tehát kb. 2 hónapig csináltam teljes testre való edzést, 2 hete pedig áttértem az osztott edzéstervre. 4 napos tervem van: hát-bicepsz, mell-tricepsz, láb, váll-has. Azt mondta az egyik haverom, hogy egy kicsit fura, hogy azokat a gyakorlatokat csinálom, mint ök, mert ez elvileg férfiaknak való edzésterv. De a fitneszmodellek is így edzenek vagy nem?

Valamint még az érdekelne, hogy mégis milyen hatással lenne rám a ktreatin? Tudom mire való, de úgy érdekelne egy nö mégis mit érne el vele? 4 hétig szedném, napi 2x 5 g-ot, edzés elött és után. Ettöl még nem leszek olyan rémisztöen ronda bodybuilder ugye?:D (bocs a hülye kérdésért, de a hideg kiráz azoktól a férfi arcú nöktöl:D)

A fitneszmodelleket viszont nagyon szépnek tartom.

Köszi a normális és segitö válaszokat:)

ui.: kaja rendben, edzés után tejsavó fehérje. Plusz heti 2x futás, meg edzés után is 20-25 perc.


2012. szept. 2. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha még nem jött át, lány vagyok:D és 22 éves:) 168/54
2012. szept. 2. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt minden megvan a kreatinról. Edzéstervben nem tudok segíteni, nem tudom, hogy edzenek a fitneszmodellek, sajnálom.

2012. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A haverod butaságot mondott, nincs külön férfi meg női edzésterv, anatómiailag lényegében ugyanolyanok vagyunk, ugyanazokkal az izmokkal, ergo ugyanazok a gyakorlatok jók mindkét nem számára. Az egyedüli különbség maximum a hangsúlyozásban rejlik, egy nő talán nem fordít akkora figyelmet a háta és a mellkara szélesítésére, mint egy férfi. Ezen kívül a nők alacsony tesztoszteronszintje lehetetlenné teszi, hogy túl izmosak legyenek, a naturál középhaladó férfi izomtömeget is csak nehezen, sok idő alatt tudják maximum megközelíteni. Azok a férfi arcú nők meg hormonkezelést is kapnak, dopping, koksz, szteroid, ha nem élsz ilyenekkel, ha megfeszülsz se lehetsz olyan. A kreatin sem jó erre, kicsit feltöltődnek az izmok (le van írva a mechanizmus), de még bőven messze vagy a túl soktól.
2012. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

jó lesz az edzésterv így is de jobb lenne a hátat külön edzeni.

pl láb-has

hát

bicepsz-tricepsz

mell-váll


kreatin ugyan olyan hatással lenne rád mint egy férfira,kicsit jobban jönne a tömeg.

mivel nő vagy ezért az kicsit természetesen kb arányosan kisebb is lesz egy férfihoz képest.

nem leszel tőle izomagy,az a szteroidtól lehetséges,anélkül nem.

2012. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugatóan hangzik. èn csak szép izmokat szeretnék, nem óriási hátat meg ilyenek. Amúgy együtt edzek a barátommal, szóval csinálom rendesen a gyakorlatokat hátra is, mellre is. Akkor megpróbálkozom egy kreatinkúrával.
2012. szept. 2. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért két és fél hónap után én még hagynám a kreatint, mert teljesen felesleges, de te tudod.
2012. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!