Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » H 3kgos súlyzóval csinálok...

H 3kgos súlyzóval csinálok kar edzéseket, tornavideo.hu alapján mennyit csináljak?

Figyelt kérdés

Szálkásodni szeretnék,de úgyérzem,nem jól haladok.

3 X 8at ir minden gyakorlatra,de túl fesziteni se szeretném pl 3 xszor 50 meg ilyenek.


Vmi biztosabb tipp kéne, mondjuk 5 x 20 vagy 2szer 40 nemtudom aki ért hozzá megirhatná :)Nem a gyors edzés a lényeg,tudom is hogy pár hónap kell a szép eredményhez,csak nem szeretnék rossz úton haladni,ennyi:)Köszönöm előre is a segítő válaszokat!



2012. szept. 2. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem pici súllyal kell szálkásítsni, ez óriási tévedés.

Nincs helyi zsírégetés, így nem működik, hogy amire dolgozol az lefogy, ez a másik még nagyobb tévedés.

Szálkásitó diéta kell és heti min 3-4 aerob edzés is, pl kocogás bicaj.

Mindenhonnan történik fogyás, nem lehet csak az óhajtott területről zsirt leadni.

2012. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg cikk van, olvasnivaló: [link]
2012. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom hogy nincs helyi zsirégetés,de nem is kivántam ilyet.Kar,felső test,szálkásitás a vágyam,nem a fogyás:) Szálkásitás,izomra jól dolgozás volt a kérdésem:)


másodiknak köszi a linket átfutom:)

2012. szept. 2. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ki az első és második??

A szálkásítás zsírból történő fogyást jelent. Nem vagy tisztában a dolgokkal. És nem tudsz csak karról zsírtalanítani.

Ha izmosodni akarsz, akkor pedig tömegnövelő étrend kell. Egyszerre nem lehet zsírz leadni és izmot felszedni.oks? :)

2012. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hm feltünt közben hogy mind3 te vagy.Értem én hogy eddig sikhülyéknek kellett alapvetö dolgokat elmagyaráznod,ám csupán kérdésem nem erre irányult amit nekem próbálsz szájbarágni:)


De utána olvastam,s tudom a választ,Kérlek mellőzd továbbiakban a válaszadást köszi!

2012. szept. 3. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt én segíteni szerettem volna, de te ezt nem hagytad, teljesen félreértettél. ha hülyeséget írtam volna ne félj már mások engem leoltottak volna. 27 éve edzem, így tudom, hogy mit beszélek.

Kicsit nézz már meg a toplistát és rájössz, hogy mi újság van. kb 6000 kérdést válaszoltam meg 90%-os hasznossággal. Ha nem írnék jókat, akkor szerinted ennyi lenne?

Én tudnék neked segíteni, de nem ilyen hozzáálással, ahogy te reagáltál a segítségnyújtásomra.

2012. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!