Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónapja rendszeresen futok,...

2 hónapja rendszeresen futok, és most fogytam tőle és kevesebbet bírok enni ez miért van?

Figyelt kérdés

2 hónapja futok rendszeresen és a súlyomat tekintve nem változott semmi. Nagy meglepődésemre 1-2 hét alatt lefogytam hirtelen kb. 3 kilót. Mondták is már többen hogy olyan sovány vagyok. és ebben az utóbbi 1-2 hétben nem is bírok megenni annyit mint régebben.

A futás mellett még edzek heti 2szer itthon súlyzókkal.

Mitől lehet hogy így lefogytam és nincs sok étvágyam?



2012. szept. 3. 15:00
 1/2 A kérdező kommentje:
még annyit hogy semmiképp nem akartam fogyni, semmi diétát nem követtem és most ez van. Nem feltétlenül rossz csak nem akarok lefogyni, így is elég vékony vagyok.
2012. szept. 3. 15:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy mitől nincs étvágyad, sok oka lehet. Pl túledzés is, de azért fogytál, mert emiatt kevesebbet eszel, így kalóriadeficitbe kerültél.
2012. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!