Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje kérdések? (lent)

Fehérje kérdések? (lent)

Figyelt kérdés

Jól tudom, hogy edzés edzés után tejsavó fehérje, estére pedig kazein ajánlott?


A Biotech USA protein80(vanilla) melyik fent említett időpontban célszerű fogyasztani?


A diétás tini-izé oldalakon gyakran említik, hogy vacsora helyett ún. fehérje shaket fogyasztanak. Akkor az kazein tartalmú protein végülis?


Néhány fehérjepor doboza/zacskója hátoldalán azt írják, tejjel és vízzel egyaránt keverhető. Viszont rengetegen szidják a tejjel való fogyasztását. Miért? Vagy bizonyos esetekben mindig máshogy kell?



2012. szept. 3. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól tudod.

Ez egy tejsavó koncentrátum, szóval edzés után és reggel lehet.

"Diétás tini-izé" oldalakról nem tanulunk! Testépítő étrendben nincs olyan, hogy vacsora.

Azért mert kiszűrik a tejcukrot meg a zsírt így lesz a proteined, erre te visszaöntenéd? Csak vízzel isszuk. Azért van ráírva mert a gyártók pont leszarják, hogy te hogy csinálod, csak vedd meg a terméket (és tejjel általában finomabb).

2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ! :) ment a zöld kéz


Nem tanultam azokról az oldalakról, csak mostanában nagyon belebújtam ebbe a témába, érdekes :)

2012. szept. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!