Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A KFC Strips (tehát csak a...

A KFC Strips (tehát csak a hús a csirkemell, nem a szendvicseik) egészségtelen, tömegnöveléshez megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]

Erről van szó, nincs időm mindig itthon csinálni csirkét ez meg 1300ft 8db 48gramm fehérje van benne és jól lakok vele ebédre.Igen, a gyors kaja egészségtelen de ez csak csirke nem a szendvicsükben eszem hanem csak külön.



2012. szept. 7. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
20dkg csirkemellért 1300ft..te tudod..ennyiért inkább vennék 1 kilót és megcsinálnám. Fél órád csak van egész nap főzésre
2012. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint egy kiló friss cs.mellet
2012. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyen nem tudok főzni(bevinni magammal csirkét meg nem akarok mert megbuggyan délig), és ez meg ott van készen csak ki kell szaladnom érte.De a kérdés itt most nem az,hogy árban megéri-e ez hanem,hogy megfelelő-e és egészségtelen-e?
2012. szept. 7. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elsősorban azért nem ajánlom, mert telített zsírban sütik és nem hiszem, hogy 1,3g van egy ilyen kis "izében". Ez nekem elég hihetetlen. A másik, hogy nagyon gazdaságtalan. Persze ha van pénzed, akkor fizesd meg a kényelmet, de 1300ft-ból majdnem 1kg csirkemellfilét veszel, amiben kb 240g fehérje van. :)
2012. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem romlik meg az olyan könnyen. Nekem most a nagy melegben is volt, hogy a táskában volt a dobozban a kaja 5-6 órákat és semmi baja nem volt. Persze előtte hűtőben volt éjszaka. Na de persze nem ez a kérdésed, csak ez az én tapasztalatom, ha még nem próbáltad volna.
2012. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
válaszoljatok már a kib.szott kérdésre, mit nem fogtok fel rajta? bocs az offért, de én is kíváncsi lennék erre.
2012. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válaszoltam (is). A telített zsír mennyisége irreálisan alacsonyra van feltüntetve ahhoz képest, hogy abban van kisütve. Gyanítom, hogy a panír rendesen megszívja magát. Márpedig a telített zsír rossz...ééérteeeem? Elsősorban ami a kérdezőt érinti, hogy lassítja a fehérje felszívódását és felesleges kalóriákkal látja el.
2012. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy főzelékesnél szerintem jobban jársz. ahol van kfc, ott az is van.
2012. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de ez nagyon finom:DDDD
2012. szept. 7. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!