Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Patricia Castro, mitöl ilyen...

Péter69 kérdése:

Patricia Castro, mitöl ilyen bomba nő? Mármint husisabb a modelleknél mégis bomba az alkata számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a nagyobb méretű lányok tetszenek, deolyan értelemben hogy nagy segg és nagy mell.Viszont az a tömör husira gondolok, feszes bőr a has viszont lapos.Ezt hogy tudják elérni? mármint kg-ban biztosan nem 50kg-osak, és szép feszes lapos hasuk van pl. Patricia Castro.Várom véleményeket ő mitől lehet ilyen bomba nő?



#popsi #lapos has #nagy mell #tömör gyönyör #husi csajszi
2012. szept. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez tré ez a nő kérdezed meg tőle,de ott van shyla stylez ő jobb nézd meg:D
2012. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "nagyobb méretű" nőknek nemigen szokott feszes bőrük lenni, vagy photoshop, vagy lifeshop, azaz telikenik mindenféle hightech cumóval, hogy jól mutasson a képeken, aztán amikor hazamegy, szétfolyik. De Guglibácsi nem akart képet adni, szóval nem tudom a te modelledre érvényesíteni ezt, mivel nem láttam. Esetleg vmi link?
2012. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a gugli nem dobott ki két egyforma képet erről a bigéről,uh nem tudom ki ez.

képet.

amúgy meg van egy ritka fajta nőtípus,akik nem hájasodnak annyira a derekukra,hasukra.

én is ismerek egy ilyen csajt.

van vagy 90kiló,óriás combok,meg hatalmas se-gg,a dereka meg vékony.

2012. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsi lemaradt a link ő az:

[link]

2012. szept. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!