Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használ/használt valamelyikőtö...

Használ/használt valamelyikőtök anabolikus szeroidot? Vélemények, eredmények?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 04:26
 1/4 gelazso ***** válasza:
persze, a hormon háztartásodat szét tudja úgy ütni, hogy egy életre megemlegeted.
2012. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vladislav83 válasza:
Hanyagold ezt a baromságot. Én a húszas éveim elején kipróbáltam párat, de meg is bántam. Addig jól néztem ki ameddig nyomtam, utána meg nem... Nem beszélve a 200- as vérnyomásokról, az agresszióról meg a hormonális zavarokról. Van egy bölcs mondás: Nem kell piszkálni azt a szart ami nem büdös.
2012. szept. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van és még sok egyéb bajt is okozhat. Pl.: máj- és vesebetegség, szív- és érrendszert is tönkre vághatja, immunrendszer károsodása, stb. Tehát egy hobbigyúrósnak szerintem nem éri meg kockáztatni.
2012. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam rajta, hogy éljek vele, ezért elkezdtem alaposan utánaolvasni.


Amikor a gyógyszereknek olvastam utána tételesen, mindegyiknél felsorolták a mellékhatásokat, és az alkalmazási javaslatokat. Már az olvasástól is rosszul lettem, elájultam a székben.


Utána ezt még egyszer elkezdtem pár hónappal később, ismét rámjött a rosszullét a puszta olvasástól.


Úgyhogy maradok naturál. :) De így legalább nem kockáztatom az egészségem.

2012. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!