Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, ti milyen módszert...

Testépítők, ti milyen módszert használtok motiválásra, ha nincs kedvetek elmenni edzeni, vagy fáradtak vagytok? Tudnátok jó ötleteket adni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 12:39
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:
100%

gondolj a célodra hogy miért kezdte el,szerintem ettől jobb nincs motiválásra.

engem is ez hajtott meg a rendszeresség.

2012. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha annyira fáradt és kedvtelen vagy, akkor ki lehet hagyni 1-2 edzést, nem lesz semmi belőle, inkább hagyj ki , minthogy szenvedj a terembe. Kipróbálhatsz energizálokat is, direkt erre a célra lettek kifejlesztve. Motiváció sok minden lehet, például hogy miért csinálod, mi a célod.
2012. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dirtboy ***** válasza:
100%

igen egyébként én is azt mondom hogy ha túl fáradt vagy testileg/lelkileg az edzéshez akkor hagyd ki.

ilyenkor jobb kihagyni és aztán újult erővel edzeni legközelebb minthogy úgy gondolj az edzésre hogy ó a francba hulla vagyok,semmi kedvem edzeni de kell.

ez így nem lenne nyerő.

a lényeg hogy szeresd is ne csak csináld mint egy robot.

testi fáradságra NO fokozók elég jók de nem minden ember egyformán reagál rájuk,ki kell próbálni.

BSN no-xplode 2.0át ajánlom.

2012. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Belenézek a tükörbe...egyből tudom, hogy hol a helyem és mi a célom :)
2012. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
pontosan,a legnagyobb motiváció saját magam,nem szokott olyan lenni hogy nincs kedvem lemenni,gyakorlatilag ott élek:D:D
2012. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
részben az izom diszmorfiám is motoviál,pedig sokan mondják hogy elég lesz már mert kezd gusztustalan lenni,de bármekkora is vagyok kicsinek látom magam mindenkinél jobb akarok lenni ez motivál
2012. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cristian1997 ***** válasza:

Nézek egy két videót Kathi Béciékről :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=Guk46KV6LzM

http://www.youtube.com/watch?v=cOfO_xldlrg


A második 2:50-től

Eszmélelentnül felspannolnak az üvöltéseik meg röhögni is lehet rajtuk :D

2012. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
miafrancnak jársz edzeni, ha nem szereted? hülye vagy?
2012. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 JayC ***** válasza:
nekem csak akkor nincs kedvem edzeni, ha suli után halál fáradt vagyok. ilyenkor alszok egy keveset, benyomok valamilyen pörgetőt, megnézek egy motivációs videót, és általában ez meghozza a hangulatot.
2012. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

döntsd el hogy lemész,de csak fele súllyal edzel aznap.

aztán,ha már ott vagy,10 perc múlva ugyanúgy fogsz edzeni,mint mindig,vagy többel.

2012. szept. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!