Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizomra melyik a legjobb...

Hasizomra melyik a legjobb gyakorlat?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék kicsit edzeni hasra, de nem tudom milyen gyakorlattal. A felülésre azt hallottam, hogy a hasra nincs hatása. Van itthon egy fekvőpad, és pár súlyzó.

Ötletek?

14/f


2012. szept. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hasprést végzek és lábemelést függeszkedve.
2012. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Nincs olyan, hogy "legjobb gyakorlat".

2.MILYEN MARHASÁG AZ, HOGY A FELÜLÉS NINCS HATÁSSAL A HASRA???


A felülés erősíti a csípő izmait is, ez nem azt jelenti, hogy nincs hatással a hasra. Ne hallgass olyan marhákra, akik ilyet mondanak.


És a lényeg. Hasra általában, mint már írták, hasprést, lábemelést, felülést végeznek a legtöbben. Ezeket mind meg tudod otthon csinálni, nem is kell több, 2 gyakorlat is bőven elég. Hasra lehet minden nap is edzeni, de természetesen ha 3-4-szer edzel hasra hetente, az is elég. Edzéssel kapcsolatban annyit még hozzáteszek, hogy ez csak az én véleményem, nem egyetemes igazság, mindenki másképp gondolja.

2012. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, most :facepalm: lesz, de én ágyban szoktam felüléseket csinálni :) , illetve hasprést. Utána az ágyba kapaszkodva a lábak felhúzásával végzek hasprést :)
2012. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!