Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy tapasztalt embert kérdezné...

Egy tapasztalt embert kérdeznék, hogy a 100% Creatin Monohydrate mellé nem szedek semmit, de rendesen étkezek és megvan a napi 1,5-2 órás edzésem fog valamit Dobni rajtam? ( Erőben és látszatban )

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 13:41
 1/4 VicToooR x GB ***** válasza:
Nem tartom magam tapasztaltnak de ha tényleg meg van a rendes kaja+edzés és pihenés és a kúrád is jó akkor természetesen hozni fog "anyagot" :)
2012. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozna tömeget&erőt tömegnövelő étrenddel.

Azonban előbb inkább egy edzés utáni tejsavót+dextrózt/ valamilyen gyors ch-t szerezz be, én azt előrébb raknám mint a kreatint.

2012. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, kiszámolt étrend kell (általában a rendesen étkezek, az egy rossz étrendet takar) és remélem a napi edzés alatt nem azt érted, hogy minden nap, mert az nem jó.

Ahogy írták előttem is, az alap kiegészítők (vitamin, protein, gyors ch, esetleg bcaa és glutamin) sokkal fontosabbak mint a kreatin. Persze ha ezek nélkül is megvan a szükséges tápanyagmennyiség akkor erőt is és tömeget is fog hozni. Kúra után kicsit visszaesel, de ez ellen nem lehet sokat tenni.

2012. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1./ edzés ne legyen 1 óránál hosszabb.

2./ Normális napi energia termeléshez 2g-ra lenne szükség. Pl. ha megeszel 100g marhahást kb. 500mg creatinhoz juthatsz. Mivel a kreatin az izmokban raktározódik, ezért azonnali enregiaforrást kapsz vele. Szívműködést javít, növeli az izomzat (sejt) térfogatát, agyi funkciókat javítja (fáradságérzet eltolás), semlegesíti a tejsavat.

2012. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!