Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnapután valószínűleg...

Holnapután valószínűleg verekednem kell majd, mire figyeljek oda? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Tudom tudom elkerülni lenne a legcélszerűbb természetesen én is ezt vallom és nem is akarom hogy legyen ilyesmi de úgy tűnik valószínűleg meg fog történni.

Nos az az igazság ,hogy én békeszerető ember lévén még nem csináltam ilyet (nem is akarok) szóval el kélne egy két jó tanács.Tehát hova üssek vagy akármi hogy hamar lezárjam a dolgot de nehogy valami nagyobb sérülést okozzak? aki nem bír magával , tehát az ellenfelemet ismerve 2 emberrel kell majd a dolgot lerendezni.


2012. szept. 10. 18:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tudni kell ,hogy én azért elég jókötésű vagyok és izmos, a családban sem volt senki gyenge testileg sőt kifejezetten erős felmenőim vannak (sztorikból tudom meg azért tapasztaltam is már párszor) jó pár éve edzek már és van is egy jó nagy boxzsák a házban amit ütni szoktam - eleinte nem nagyon ment- de igazából már jó nagyokat ütök , a kezem is megszokta és párszor le is szakadt már a zsák - merthogy elég nehéz- szóval ennyi kb a tapasztalatom. A másik srác nálam szerintem jóval gyengébb bár magasabb egy fél fejjel. A haverja viszont nagyobb darab afféle zsírosabb srác de neki sincs sportolói múltja szóval ez a helyzet. Mit gondoltok?
2012. szept. 10. 18:34
 2/18 dirtboy ***** válasza:
rúgd tökön meg üsd nyakon ha tudod /nyelő csövet azért ne törd el/
2012. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Rúgni tökre vagy térd fölé, ütni arcra vagy a hónaljtól kicsit előbbre a mell izom alá. Ha magasabb akkor át is lehet fogni úgy hogy a fejed a hóna alatt legyen és onnan könnyű eldobni de ez gyakorlás nélkül elsőre nem fog sikerülni. Amúgy nem kell félni képzettség nélkül nem valószínű hogy komoly sérülést tudsz okozni, mondjuk torokra ne üss.
2012. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
szurd le:D
2012. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és a kezed mindig fönt és szorosan magad mellett. És ne állj neki pont szembe, kicsit fordulj el úgy hogy az erősebb kéz legyen hátul. Ha már kisebb ütésekkel megzavartad akkor lehet ütni teljes testből is de addig ne mert könnyen visszaüthet.
2012. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. szept. 10. 19:05
 7/18 A kérdező kommentje:

"nyelő csövet azért ne törd el" Mondjuk ez tetszett :D

Nem mintha nagyon tudnám ezt kontrollálni

2012. szept. 10. 19:07
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

gondolom suliban v suli után lesz.

nem menj bele a ferr bunyóba,megbeszélt időpontokba,semmibe.

amint meglátod a suliban az első szünetben,odasunnyogsz és jobb kézzel elkezded ütni megállás nélkül a fejét.

ideje se legyen védekezni,meglepődni.

ha megrogy,vagy összegörnyed,akkor könyökkel verd tovább a hátát,vagy rúgd fejbe.

ez azért is jó,mert te fogsz irányítani,te döntesz hol és mikor,és a többiek ha látják majd az egészet,az életben nem fognak többet bekóstolni.

a lényeg,hogy ne legyen szünet az ütéseid között,akkor se ha ellenáll,próbál megfogni.

ha a másik is be akar szállni,őt fenyegesd meg a zsebedben lévő csavarhúzóval.

halálos fegyver,de nem minősül fegyvernek és elrettentő egy őrült kezében.

2012. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó igen ez elég érdekes szívesen megtenném de akkor valószínűleg senki sem fog utána szólni hozzám és kereshetek is más iskolát...:D
2012. szept. 10. 19:18
 10/18 poiu ***** válasza:
Nuku tökönrúgás. Ha ő sportszerű, legyél te is az. Nem kell gyorsan lezárni, szenvedhet egy kicsit. Gyakorlati tanács: kíméld az öklödet. Ha nyitott tenyérrel alulról fölfelé az orrára mászol nem sérülsz, neki meg lesz min gondolkodnia.
2012. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!