Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lesz velük? Szteroid.

Mi lesz velük? Szteroid.

Figyelt kérdés
Ahova járok edzeni konditerem szinte mindig hallom az öltözőbe szteroidoznak, vagy beszélik mit vettek hogy veszik stb...danabol a menő :D Van pár kisköcsög 1 hónapja se jár de már anyagozik, az ilyen emberekkel mi fog történni? Leáll a májuk? Vagy mi gáz adódhat abból ha valaki 16 évesen már anyaghoz nyúl?
2012. szept. 11. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mit tolnak, de ha csak ész nélkül eszik mint a cukrot, akkor előfordulhat női mell növekedés, impotencia, pattanásosodás, és ha mellé étrendjük nincs, és szteroidos edzésük nincs, illetve csak egyféle szteroidot szednek, akkor szinte biztos hogy csak felfújódnak vízzel, izmosnak látszanak, de ugyan olyan gyengék maradnak mint előtte. Májvédő szedése alap melléjük, tehát májkárosodás előfordulhat, főleg 16 évesen.


16 évesen a tesztoszteronszint eleve maxon pörög, nem okos dolog mégjobban megdobni ilyen baromságokkal. A szteroidoknak élsport szinten van értelmük, nem ilyen kis suttyó cigányok szintjén.

2012. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég szánalmasak, én is akarok gyorsan fejlődni de inkább küzdök jobban mintsem az egészségemet kockáztassam :)
2012. szept. 11. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Így van! Rendes étrenddel, edzéssel, legális táplálékkiegészítőkkel lassabban érsz el eredményt, de az igazi eredmény lesz, és bár fele akkora leszel mint kokszos barátaid, lazán lenyomod majd őket, megfelelő hozzáállás nélkül a koksz nem hoz erőt :)
2012. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Így van, nagy egészségügyi kockázata van: máj-, vesekárosodás, szív-és érrendszeri megbetegedések, hormonális zavarok, stb.

Nem éri meg hobbi szintű sportolásnál kockáztatni.

2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát rengeteg fiatal tolja, ráadásul buzdítják egymást hogy ettől fasza leszel, erősebb, izmosabb.

Nem értem ezek hogy akarnak egy olyan sportot űzni ahol a kitartás és a küzdelem a cél, nevetséges hogy van akiben annyi kitartás sincs hogy a testét kemény edzéssel és táplálkozással növelje, mintsem mesterséges szarokkal.

Én jókat fogok majd ezeken röhögni pár év múlva :D

2012. szept. 11. 23:00
 6/15 anonim ***** válasza:

A kox a "megéri-e a kifacsarni a gyümölcsöt a levéért" kategória (remélem érthető, mire akarok kilyukadni). Ha nem versenyzel, akkor felesleges, nem éri meg a kockázatok miatt. PLÁNE kezdőként, amikor amúgy is nősz mint a gomba, ha rendesen kajálsz mellé, és PLÁNE nem 16 évesen. Hosszú időre tönkrevághatják a hormonháztartásukat. Egyébként a többi leírták előttem is. Máj, vese károsodás, esetleg női cici, impotencia, de zsírosodás, vizesedés mindenképp megfigyelhető.

Sajna az ilyen emberek nem sportként, vagy életformaként tekintenek az edzésre, hanem "ki akarnak nézni valahogy" és persze a rohanó világ velejárója, hogy mindent azonnal akarunk, lehetőleg a legkisebb befektetett energiával. És ez nem csak az edzésre igaz. Az emberek többsége türelmetlen, lusta, nem kitartó. Ez az én véleményem erről.

2012. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyetértek, én is szeretnék kinézni valahogy, én is türelmetlen ember vagyok, de mégis van kitartásom, a versenyszerű anyagozást megértem, és elfogadom.

De ez a sok kis p*cs akik azt se tudják mi hol már egyből veszik a danabolt, nevetséges.

Szerintem a legjobb "szteroid" az az hogyha fejben ott vagy az edzéseknél, én minden edzést úgy fogok fel mintha az életem múlna rajta, az életemért küzdök, és egyből kitudok magamból hozni mindent.

2012. szept. 11. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Én minden edzés előtt megnézem a satnya testem a tükör előtt, ez mindig motivál. Eszembe juttatja, hogy mi a célom. Nekem ez, na meg persze a helyes étrend ami elég energiát ad. :) Egyébként legbelül persze mindenki türelmetlen, mert hát ki ne szeretne egyik napról a másikra izmos lenni? Csak van aki ennek teret enged és a könnyebbik utat választja, ami jelen esetben rohadt egészségtelen és hosszútávon nem kifizetődő.
2012. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez sok téren igaz az emberekre, kockáztatják az egészségüket csak azért valami könnyebb legyen, vagy az élvezet miatt... lásd masszív drogozás, dohányzás, alkoholizálás.

Talán offtéma most már picit de szerintem sok ember nem értékeli azt hogy egészségesnek született... Nem mondom én sem csináltam egészségtelen dolgokat, de csak határokon belül, mostanra már tudom nincs is jobb annál ha valaki edz, jókat kajál, és érzi a teste igazi erejét.

A tükrös motiváció nálam is dominál. :D

2012. szept. 11. 23:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól. Még ha nem is leszel így ifbb pro testméretű, de egy egészséges, jó formát össze lehet hozni naturálban. A koxal járó kockázatokat pedig hagyjuk meg a versenyzőknek.
2012. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!