Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A brutal anadrol vízmegkötő...

Baradava kérdése:

A brutal anadrol vízmegkötő hatású?

Figyelt kérdés
Azok véleményére vagyok kíváncsi akik szedik/szedték,az érdekel h vízmegkötő hatású e,és az egy hónapos kúra után,kinek mennyi maradt meg a felszedett tömegből.

2012. szept. 7. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt nem kicsi félreértésben vagy. Kúra? Meg felszedett tömeg?? :)

Olyan szavakat használsz, mintha kox lenne. Ott lehet ilyenekről szó. Egy saját tesztoszteron optimalizálónál ezek súlyos szavak azt érezned kéne.Ráadásul 30 éves kor alat semmi hatását nem fogod érezni, mivel ez CSAK a saját tesztoszteront termelést tudja optimalizálni, de mivel fiatal korban ez maxon van, így semmit nem tud hozzátenni. Én 40 felett vagyok, próbáltam is, de nem nagyon éreztem semmit. És mivel nem kox, így nem is aromatilzálódik és így nem köt meg vizet.

Ami nálam jobban bevált a Scitec D-test-je.

Szóval nem erre kéne költeni, főleg 30 éves kor alatt, de még fölötte is fontosabbak a vitaminok, tejsavóprotein, kreatin, aminosavak és csak ezután lehet értelme beruházni egy saját tesztoszteron optimalizálóra.

Tömeg meg tudod mitől jön? Tömegnövelő étrenddel, elegendő pihenéssel és kemény, intenzív edzéssel, de egy anadroltól ilyet ne várj, mert ez nem kox, hogy bármiféle egetrengető hatást várjunk tőle. :)

2012. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igazából már szedem.22 éves vagyok,előtte is jártam 3 évig rendszeresen edzeni,szedtem egyéb tömegnövelőket,fehérjét,creatint,vitaminokat,megfelelően ettem,aludtam,és éltem :D

Több ismerősöm pozitív megerősítése miatt kezdtem el én is használni.Valóban nem kox,de nagyon sok pozitív hatását véltem felfedezni.Sokat javított az állóképességemen,az erőm is nőlt tőle,szal remek vele az edzés.Nem vagyok szakértő,és lehet h igazad van,mert ienkor még magas lehet a tesztoszteron szintem egyébként is,de az eredmények az bizonyítják h hat a termék.Az ismerőseim is híztak tőle egy hónap alatt átlag 4-5kg-ot,úgy h mást nem használtak,és nem változott az étrendjük,életitelük sem.Sokaktól hallottam h vízmegkötő hatású,és ezért érdekelt h az a pár kiló amit felszedtek,vajon meg is marad e

2012. szept. 7. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam pedig nulla hatása volt, de persze ez is biztos genetika függő. Amiket te írsz, hogy 4-5kg ennek a terméknek a számlájára írni az szerintem bőven túlzás. Az már igen csak koxos hatás lenne. De várd meg hátha ír még más is, én nem voltam tőle beájulva. Azt pedig, hogy neked jó az étreded és miket használtál még azt nem tudhadtam, hiszen nem írtad a kérésnél. Általában nem szokott rendben lenni. Na mindegy, jó edzést és fejlődést kívánok.
2012. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem akartalak felesleges infókkal ellátni h leírjam h miként eszek,ha nem is tökéletesen azért elég jól :)

nem tartom túlzásnak,olyan barátaim rokonaim mondták akikben megbízom,és nekik nem érdekük engem átverni,ha ők nem mondják a reklámok alapján én sem hittem volna el.

Remélem nekem is hatni fogom,a lehető legkevesebb mellékhatással :)

2012. szept. 7. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ettem:Delején semmi aztán később már érződött valami,égő pacekkal mentem edzeni,tiszta vörös voltam mindenhol,talán a benne lévő niacintól,na mind1 az edzések jók voltak,azt nem tudom hogy mennyit hozott nekem nem a mérleg hanem a tükör mondja a frankot,de ez rég volt úgyhogy nem emlékszem már,de a lényeg az edzés tényleg jó volt vele,meg én 1000ftért vettem úgyhogy megérte,mellékhatása sincs semmi,mér lenne
2012. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2012. szept. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!