Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb mozgás fogyás és formálás szempontjából? Aerobik/fitness/zumba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50 kg bőőől 5öt???minek?
2012. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon alacsony.
2012. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Vagy hobbitka a megyéből!

te vagy az frodó?

2012. szept. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az aerobik és a zumba ugyanaz. Annyi, hogy a zumba egy márkanév, de ugyanolyan mozgás mint amit az aerobik órákon csinálnak az emberek. A fitnesz egy gyűjtőnév, amiben benne van a futás is és ezer (valóban ezer!!) másik gyakorlatsor is. A fogyás és formálás szempontjából ez a legjobb, kezd futással a fitneszt, plusz egyszerű gyakorlatok, mint felülés, fekvőtámasz és guggolás.
2012. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
XDDD hobbit. Na ja. 163 cm vagyok:D Igen, futás, felülés, guggolás, mondjuk fekvőtámaszt nem érzem olyan fontosnak, nem izmos akarok lenni, hanem vékony:) Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 16. 23:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaaa, csak vékony akarsz lenni? Akkor elég, ha koplalsz. Azt is érdemes tudnod, hogy nem a vékony, hanem izmos csajok után fordulnak meg a pasik. De ez nálatok is így van: az izmos pasi jön be a nőknek, nem a vékony.
2012. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De én magamnak akarok megfelelni, nem másnak! -.- És nem fogok koplalni, csak egészségesen enni, mert ahogy most kajálok, az katasztrófa... Bár mostanában fogytam, és nem eszem annyit, de még mindig rossz. Koplalni nem fogok, mert szeretek enni, bár volt olyan, hogy egész délelőtt csak egy energiaitalt ittam, és 3 körül értem haza, és csak akkor ettem. De ez nem direkt van, csak így alakul. Sporttal nem izmos leszek, egyébként?:"D 45 kg-val se lennék vézna, az nekem se tetszik...
2012. szept. 19. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!