Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok?

Milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt mindenki lehurrogna,hogy "guglizzál magadnak paraszt,ne minket fárassz" leírom 1 éves testépítő "pályafutásom".

Kb 1 éve kezdtem el edzeni 52kg voltam és 180 cm.Egy könyv alapján csinálgattam otthon( Welder,ha jól emlékszem) és emellett Jumbo tömegnövelőt szedtem+ fehérjét.Az lényeg,hogy egész szépen fejlődtem,februárban már 61 kg-t is elértem,amikor úgy gondoltam,h áttérek az osztott edzéstervre.Na inenntől kezdve azt vettem észre,hogy fogyok.Nem értettem,h miért,mivel a porokat ugyanúgy szedtem,ahogy eddig.Na nem ragozom,mert hosszú,de mostanra már kipróbáltam nem1 fajta haverok által ajánlott edzéstervet,mégis visszafogytam 54 kg-ra.Légysz aki ért az ilyesmihez ajánljon vmi olyat,amitől visszafordulna nálam ez a folyamat.



2012. szept. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1:jumbo mellé minek toltál fehérjét?

2:ahogy nősz több kaját kell többet és többet egy nagyobb testet nem tudsz annyi kajával fenntartani mint az 52kilós tested

3:okok:szar edzés,szar kaja,ne csak kiegekből vidd be,napi 2g fehérje/tskg,és 6ch ha gyors anyagcseréjű vagy

4:ha ez nem válik be írj ki egy új kérdést!:D

2012. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
edzéstervnek meg rengeteg van a neten,állítsössze maagdnak eggyet tapasztald ki mikor hogy a legjobb
2012. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt több nagyobb gond is van. Nem az edzéstervvel van a baj hanem azzal hogy szarul kajálsz és azt hiszed hogy a táplálék kiegészítő valami csodaszer. Ahhoz hogy izmot szedj fel tömegnövelő étrend kell és nem hamburger Jumbo-val. Variálhatod itt akármeddig az edzésedet hízni nem attól fogsz hanem attól fogsz ha normálisan kajálsz.
2012. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, legyen tömegnövelő étrended és válassz innen egy 3 vagy 4 napos osztott edzéstervet:

[link]

2012. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

guglizzál magadnak paraszt,ne minket fárassz


^^


Szerintem sem az edzéstervvel lesz a gond, hanem a kajával. Nem a porok evése a lényeg.

2012. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!