Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az edzésprogram szerintetek...

Ez az edzésprogram szerintetek milyen láberősítésre és állóképességre?

Figyelt kérdés

heti 3-4x csinálnám a következőket: intervallumos futás(1 perc kocogás-fél perc sprint), egylábas guggolás, lépcsőn felfele ugrálás egy lábbal

bemelegítés nélkül kb. fél óra lenne az egész, viszont nagyon bika. vagy talán túl bika? esetleg javasolnátok hozzá valamit még?

robbanékony erőt szeretnék a lábaimba, mellé jóval feljavítani az állóképességem.


2012. szept. 12. 18:36
 1/3 anonim válasza:
az intervallumos futást elhagynám a helyedben és inkább csak sima futást gyakorolnám, fejleszteném....és ha már megy 10-15 kilométer egyszerre akkor jöhet az intervallumos..szerintem
2012. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

van egy alap erőnlétem, a lábaim sem gyengék, de sokkal többet ki tudnék hozni belőlük. 10-15 km-t bármikor lefutok egyenletes sebességgel. igazából tudom h amit leírtam egy elég erős edzésnek számít.

az intervallumos része nekem mindenképpen kellene bele, mert az mindkettőt(robbanékony erő és állóképesség) fejleszti, csak nem vagyok benne biztos, h utána képes lennék még egylábas guggolásokra vagy ugrálásokra.

2012. szept. 12. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

az egylábas ugrálásnak nem látom értelemét.

ha használod is ezt a mozdulatsort az életben,akkor két lábbal természetes ez.

robbanékonyságinak beteheted a kettlebellel végzett szumó guggolást,és a zsámolyra ugrást 0.45 és 1.18

http://www.youtube.com/watch?v=1vGVuzWUCEU

állóképességre az egyik legjobb a kettlebell swing és az ugrókötél kombó.

vagy az 5 ütemű fekvő 10db/1p ugrókötél kombó.

2012. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!