Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rövid a lábam.1...

Mit csináljak? Rövid a lábam.14/L vok, magasabb vagyok pár cm-rel mint anyukám, de a lábam mégis láthatóan neki hosszabb!

Figyelt kérdés
Az alsó lábszárunk egyforma, de a combom rövid. Ma összemértük a lábunkat egy barátnőmmel, aki szemmel láthatóan alacsonyabb mint én, és neki is hosszabb a lába mint nekem. Kb. 10 éves koromtól 12 éves koromig kosaraztam (de nem olyan keményen, csak lazán) és akkor kezdett el izmosodni a combom, már régóta táncolok, és egyre jobban izmosít az is, meg most nyáron néha úszkálok is, és most már nagyon nagyon izmos a combom. Valószínűleg az izom nem engedte h nagyon megnőjön. A testzsírszázalék mérésen is az jött ki hogy kevesebb zsír van rajtam mint kellene. De hiába ha rövid a lábam! :( Mit csináljak? Tudok valamit tenni annak érdekében hogy nyúljon még a lábam?
2009. júl. 31. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: "de a LÁBA mégis láthatóan neki hosszabb!!"
2009. júl. 31. 13:47
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Miafranc?


Az izom nem tud olyat csinálni, hogy nem engedi, hogy nőj, édesem.

Kíváncsi vagyok, hogy hogy mérted meg a testzsírszázalékod és hogy lehet rajtad kevesebb, mint ami kellene, ugyanis ez nőknél körülbelül 10%, annál meg biztos több van rajtad.

Kit érdekel, ha rövid a lábad?

2009. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem megmérte hanem megmérettette -.-' tanuljál meg olvasni mielőtt bepofázol.

amugy meg képzeld van olyan akit zavar hogy rövid a lába! ŐT zavarja pl.

Amugy szerintem nemtudsz mit tenni. :( próbáld meg elfogadni. de amugy ez téged miért zavar??? :)

2009. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát am a testzsírszázalékméréses papíron az volt h nőknél 17-től huszonvalamennyi százalékig a normális. Na jó nekem annyira azért nem volt alatta 15,6 volt. Hát azért mert a nőknél azt mondják h az a szép ha hosszú a lába. Szép hosszú.. Nekem azért szerintem nem aránytalanul rövid..vagy lehet h igen..nem tudom..más szerint "kicsit rövid a lábad, de nem aránytalan" ..igazából lehet h felfújom egy kicsit a dolgot..de azért rövid.. lehetne hosszabb.. am meg tök jó alakú lábam van az izom miatt. Sztem. Semmi gond nem lenne vele sztem tök jó lenne ugyanilyen formával meg minden ugyanígy csak hosszabban. :/
2009. júl. 31. 21:47
 5/5 anonim válasza:
drágám! magassarkú, sötét gatya csodákra képes :)
2012. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!