Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo Professional szedése, a...

Jumbo Professional szedése, a többi lent!?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint, ha nem engedhet meg magának az ember minden nap egy teljes adag (162g) Jumbot (professional) , akkor ha heti három edzése van, inkább igyon azokon a napokon edzés után 162 grammot és a többi napon semmit, vagy inkább a hét összes napján igyon 60 grammot? Hallottam több felől ezt is, azt is. A kajám nagyjából rendben van, a fehérjeszükségletemet rendszerint túl is lépem, szénhidrát is legtöbb esetben megvan, a cukrot minimalizálom, nem vagyok hízós alkat. Ennyit tudok mondani plusz információnak, hátha ez segít megválaszolni, melyik a megfelelőbb választás.

2012. szept. 16. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kaja rendben van mindig, akkor elég csak edzés után inni.
2012. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ááá 60gramm kevés. minimum 100at lökjél be naponta azért úgy gondolom
2012. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pihenő napon sosem igyál gyors szénhidrátot tartalmazó tömegnövelőt. Csak edzés után menjen.
2012. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőt elviekben edzés után, vagy valamilyen extrem fizikai megterhelést követően érdemes inni. De minden evés próbája a puding, ki kell próbálni, ha nem vagy hízékony alkat fél adaggal próbál ki reggel ébredéskor. Ha idővel látod nem vált be akkor hanyagold és maradj edzés után.
2012. szept. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, időzített szénhidrátot tartalamz.

[link]



Hoppá, úgy látom, mint ha egyes termékek árai megint emelkedtek volna?! 14.700Ft??!?! Múlt héten mint ha 1000Ft-tal olcsóbb lett volna?

[link]

2012. szept. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én úgy csinálom, hogy edzés napon 4 e.kanállal, pihenőn pedig csak 2 e.kanállal iszok.

Úgy szoktam edzeni, hogy 2 nap edzés 1 nap pihenő és így egy közepes Jumbo kitart 1 hónapig.

(Én se voltam hízós alkat de ettől nekem feljött úszógumira úgyhogy kardiozok is mellé)

2012. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pihenő napon ne igyál cukros tömegnövelőt. Nem csoda, hogy zsírosodsz.
2012. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak fizikai megterhelés után érdemes szénhidrátos tömegnövelőt enni. Tehát edzés után. Az a szénhidrát, amit a szervezet részben nem tud tárolni, részben nem tud energiaként hasznosítani, abból zsírlerakódást képez. Valószínüleg jobban járnál, ha tömegnövelő - ezen belül nagyon sok cukrot tartalmazó - helyett minőségi whey alapú, vagy whey+kazein+egg proteint és mellé szénhidrátot és creatint választanál. Így napközben meg van a proteinbeviteled, edzést követően pedig a 3 alapanyagból súlyod, edzésintenzitásod függvényében tömegnövelőt tudsz összeállítani.
2012. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!