Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Feszes combok, kerek fenék,...

Feszes combok, kerek fenék, lapos has és kis mell? Miért?

Figyelt kérdés
Gyönyörűen lefogytam, szálkásítottam, diétáztam és olyan testem lett, amilyet szerettem volna, de a melleim eltűntek, szinte teljesen. Ha nagyon kritikus akarnék lenni, akkor a fenekem is kisebb annál, mint amilyenre vágyom, de sajnos nem tudom megoldani. Ha visszahízom a mellemre vagy a fenekemre, mindenhová visszahízom. Hogy lehet akkor az, hogy mégis vannak nagy mellű, nagy fenekű, cérna vékony nők? S nekem miért nem sikerül?
2012. szept. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Más a genetikátok:)

A melled azért lett kissebb mert többnyire szírszövetből áll és abból is adtál le.

2012. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Genetikájuk*
2012. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gelazso ***** válasza:
100%
nem vagyunk egyformák, sajnos mint edzö azt javaslom, hogy probálj beállni egy szinvonalra és fogadd el magad a kis hibákkal együtt.
2012. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
90%
B@sszus, ez nem hiba! Egészséges, erős és szép vagy. Mi kell még? Nagy mellű, nagy fenekű nőkkel szenvedés együtt kocogni. Keress olyat, aki értékeli, ami vagy. Az alternatívák - és sajna láthatsz ilyeneket - egyiptomi múmiáig aszott arc és terjedelmes fenék vagy hatalmas fenék pókhassal. Az arány genetika, a mennyiség a te döntésed. Jól döntöttél, megdolgoztál érte, élvezd!
2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha tenyleg jol nezel ki en megveszem azt a szilikoncicit:D

csak allj be egy bizonyos eletformara...probalj kiserletezgetni a szenhidrat zsir bevitellel es csak annyit eddz amennyi meg nem tul sok...cicire semmit

vall hat karok mehet de azt is csak ovatosan...ugyan ez volt baratnommel...kajaval old meg...visszajon az ha nem megnyomkodom es bedagad:P

2012. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!