Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rég óta edzők, feláldoznátok...

Rég óta edzők, feláldoznátok ezért az egészségetek? (lent. )

Figyelt kérdés

Tegyük fel , hogy népszerű és jól fizetett profi testépítő lehetsz, sok szponzorral, de muszáj szteroidokat használnod ehhez. Gazdag leszel, elismert és minden létező díjjal ellátott híres testépítő, de lehet hogy erre rámegy valahol az egészséged.

Vagy maradnál natural, tuti nem lesz bajod a szteroidoktol ugye, de nem lesz közöd a profi testépítéshez és pénzed sem származik belőle, csak a hobbi és az 'életmód' szeretete miatt csinálod.


Csak fikció az egész , érdekel pl. Montez, dirtboy vagy akárki régebb óta edző válasza.


2012. szept. 19. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégcsak az elején vagyok, de igen. Feltéve, hogy biztos lenne a siker akkor nem tartana vissza semmi.
2012. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
naná,de már így se tart vissza sok,már csak egy kis szteroid kéne hogy állat formát hozzak,a válaszom:bármit feláldoznék csak azért hogy én legyek a legjobb
2012. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Versenyzéshez kell sajnos a szteroid. Én vállaltam volna vagy vállalnám, ha jó genetikám lenne. :)
2012. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
le kell győőzni a genetikát is akkor vagy jó!!:)
2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na éppezt akartam, h egy igazi testépítő ilyenben nem gondolkozik, csak az van előtte, h ő legyen a legjobb.

Nekem van egy-két magyar bajnok ismerősöm, mind megmondja, h ha kell a saját szarukat megették volna csak ők legyenek a janik:)

Jah és én nem vállalnám.be.

2012. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok igazi testépítő, mert 27 éve edzek és még mindig naturál vagyok. Én kérek elnézést, ha nem kokszoltam a sz@r genetikámra. Pedig lehettem volna utolsó előtti a versenyeken. Tényleg megérte volna.:)
2012. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az kb miben nyilvánul meg h szar valakinek a genetikája?
2012. szept. 19. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
az kb. abban, hogy naturálban sem fejlődök annyira étrenddel, mint más össze-vissza kajával, valamint az izomtapadások sem jók, + nincs meg a kellő szimmetria.
2012. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Éndzsöl ***** válasza:
Nem, hobbi és 'életmód'. Konyítok némileg a kémiához, biológiához, és az ismereteim azt mondják, hogy anabolikus szteroid.: NEM. Nyilván ebben az is benne van, hogy nekem más a célom a 'gyúrással'. Nem vonzott sosem a profik világa, sokkal inkább egy fitnessz modell jellegű test, amely azért kemény munkával, naturálban is elérhető.
2012. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

más sportban valószínűleg igen,rásegítenék idényszerűen ha tényleg tétje van a győzelemnek.

de azt a dózist amit a testépítő versenyzők beszednek,azt nem vállalnám semmi pénzért.

2012. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!