Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik gyorsan szedtetek föl...

Akik gyorsan szedtetek föl sok kilót - változott valamiben az egészségetek?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem most egy csomó probléma előjött, ami tulajdonképpen a nemrég felszedett 20 kiló számlájára írható. De még soha nem hallottam, hogy aki hízott, ilyen dolgokról beszélt volna.

Pl. lábfájás, izzadás, gyakori hányinger, főleg evés után, "fáj", feszül a bőröm sokszor, ilyesmik.


2010. okt. 22. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig több dolog logikus: pl. izületi fájdalmak a nagyobb megterhelés (súly) miatt, izzadás, előbb kifullad az ember.

Szerintem ha hirtelen szeded fel, nyilvánvalóbb a változás, mert hirtelen jönnek a tünetek is. Ha csak apránként, az ember legyint, nem tudja, mitől van és hozzászokik, hogy fáj a térde.


Én pár éve 72 kilóra híztam a 168 cm-hez, már ettől észrevettem, hogy nehezebben megyek a lépcsőn (a negyediken dolgoztam, naponta többször kellett felmenni-lemenni), nem vagyok elég fürge, hamar kifáradok. Le is fogytam 65 kilóra, sokkal jobb. 65-67 kilót bír a szervezetem. Ez van. :)

2010. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egy év alatt szedtem fel 20 kilót, de semmi általad leírt dolgot nem tapasztaltam, pedig nem vagyok már fiatal. Inkább az önbizalmam rombolta le, össze is kaptam magam, mert így nem szeretek tükörbe nézni.
2010. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 7 kg jött fel, most jobb, mert nem zörögnek úgy a csontjaim.
2010. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb problémát a talpaim okozzák. A súlytöbblet bizony bokasüllyedést okoz. Ekkora terhet nehezen visel a láb. 20kg többletem van.
2010. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35kg-os többletem volt, aztán leadtam belőle 15kg-ot, a hátam még most is fáj sok állás után, de a talpam már nem gyaloglástól.
2010. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyári súlyomhoz képest ősz-télre mindig felszedek 6-8 kg-ot, inkább pszichikailag visel meg, mint fizikailag, este evés után lelki ismeretfurdalás, "tele vagyok, mindjárt kipukkadok" érzés, pedig nem zabálom tele magam.
2010. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Kb 1 év alatt szedtem fel 9-10 kilót.Erősebb,fittebb lettem.

A konditeremben mindenki azt hitte,hogy szteroidokkal értem el a látványos fejlődést,pedig csak elkezdtem tudatosan enni.Kb ennyit számít a jó kajálás az edzésben 80% minimum.

2010. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!