Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jók ezek a táplálék kiegészítő...

Jók ezek a táplálék kiegészítők kondihoz?

Figyelt kérdés

Most kezdtem edzeni, és vettem egy mega daily one vitamint, egy Power Pro fehérjét, amit reggel iszok, plusz edzések után, de az edzés utániba belekeverek egy kis Carbox-et.

Ez így jó?


Esetleg azon gondolkodtam, hogy jövő hónaptól veszek egy nitro pure whey goldot, és ezt fogom inni edzések után (carboX-el természetesen), reggelente meg a power pro-t.


Vagy a nitro pure whey goldot ne vegyem meg, felesleges? Elég edzések után is a Power Pro?


2012. szept. 22. 20:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam megvenni a nitro pure whey goldot mert drága. Tud annyival többet adni edzések után, mint amennyivel többe kerül a power pro-nál?
2012. szept. 22. 21:00
 2/4 dirtboy ***** válasza:

inkább a nitrot vedd és azt idd mindig a power prot meg hanyagold ha megteheted.

carbox szerintem drága ahhoz képest hogy az is cukor,sima dextróz szerintem teljesen jó lesz.

egyébként így már jó lesz.


étrend remélem rendben.

2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nincs pénzem nitróra, akkor azért a power pro is jó? Miben különbözik a nitro a power pro-tól? (azon kívül hogy 2x annyiba kerül) Esetleg úgy lenne elég a pénzem a nitróra, ha csak edzések után innám, reggelente meg a power pro-t. Ez így nem jó?
2012. szept. 22. 21:06
 4/4 dirtboy ***** válasza:

abban különbözik hogy a nitro a legjobb protein fajtát tartalmazza a tejsavót,azon belül is nem csak sima koncentrátumot hanem izolátumot is tartalmaz.

a power pro meg főként szója protein ami a leg rosszabb protein fajta.


alternatíva ként ezt ajánlanám.

70%os tejsavó koncentrátum nem drágán.

[link]

2012. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!