Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utáni turmix. Vélemények?

Edzés utáni turmix. Vélemények?

Figyelt kérdés

50 gramm fehérje( Myprotein)+ 50 gramm ch ( Peak Glucofast) + 1 banán leturmixolva + 1 gramm c vitamin.

( Banán csak az íz miatt :) )


Szerintetek jó ez így vagy nem?

(((100 kg vagyok)))


2012. szept. 22. 21:36
 1/5 dirtboy ***** válasza:

0,5g/tskg protein kéne,azaz 50g kevés lesz mert az nem tiszta protein hanem 80%os.

banán nem csak íz miatt lesz jó de ásványi anyagot is pótol majd amit izzadással veszítettél.

2012. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Banán nem kéne bele, mert a gyümölcscukor nem tölti az izmokat.

És igen, a fehérjetartalom legyen 0,5g*ttkg.

2012. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehezen hízóknak egy banán belefér tömegelésnél, ha amúgy rendes szénhidrát elég van benne.
2012. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes szénhidrát (edzés után ez ugye gyors dextróz, malto, vitargo) elég van benne, akkor plán minek bele banán. Szóval továbbra is ellenezem, hogy minden sz@rt beledobáljunk a turmixba, mert úgy marhára hard core! :)
2012. szept. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mikor csak power proteinre futotta, én akkor turmixoltam hozzá banánt, máshogy hányingerem lett tőle. A myproteinből meg ne ízesítetlent vegyél, és akkor nem kell bele banán. Ha már tejsavó, rossz nem lehet.
2012. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!