Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Instant sovány tejpor mi a...

Instant sovány tejpor mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék ki próbálni mindent amibe ilyen fehérje van Testépitő vagyok és kérdeznéma véleményeteket hogy edzés közbe kéne inni vagy edzés után és mennyit meg van e értelme?

#Európai Unió #Élemiszersegély
2012. szept. 22. 22:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne igyál ilyet. Tömény tejcukor kevés fehérjével. Ha jó lenne, akkor mi sem vennénk drága proteint.:)
2012. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 NagyonGonosz ***** válasza:
Messziről kerüld!
2012. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De miért hizalal vagy mi?
2012. szept. 22. 22:50
 4/25 anonim ***** válasza:

A tejcukor olyan szénhidrát, amit nem tudsz hasznosítani. A tejben rengeteg van. Szépen kikerüli az izmaidat, és egyenesen megy az egész a zsírpárnákra.


A tejben tejzsír van. Még a zsírszegény tejben is túl sok. Rátapad a beleid falára, és nehezíti a tápanyagok felszívódását -> nem jut az izmaidba.


A tej fehérjetartalma nagyon alacsony, és a tejzsír miatt még csak fel sem szívódik.


Egy tejsavófehérje koncentrátum vagy izolátum lenne neked megfelelő, az 80% fehérjetartalom körül van, és tényleg jó. Csak edzés után igyad.

2012. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a végére sikerült téves dolgot is beírni. Az elején még jókat írtál, de azt honnan a bánatból vetted, hogy a tejsavóproteint csak edzés után kell inni??

Edzés után kell elsősorban egy jó tejsavóprotein + 40-50g gyors szénhidrát (dextróz, malto, vitargo, stb.)

DE!: Reggel is mehet egy adag protein a zabpehelyhez, csak nem kell hozzá gyors ch. Sőt még az esti túróhoz is lehet keverni vagy bármikor napközben lehet fogyasztani, ha nincs éppen szilárd kaja. Én sem azt mondom, hogy nyakra-főre ezen kell élni, de ezt, hogy csak edzés után egyed, ez óriási tévedés!

2012. szept. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Montez félreértesz, én csak a kérdésre válaszoltam. Kérdezte, hogy edzés közben vagy után igya. Arra céloztam hogy közbe ne, a kettő között csak utána.
2012. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Oks, akkor elnézést.
2012. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Akkor ez ki van löve :D Tudnátok nekem olyat ajánlani amivel tudok tömeget növelni, de természetes fehérje meg nem kerül sokba :)) Anyagi vonzata van ennek most csinálom egy éve decemberbe 20 kilót szedtem fel izomba csak most tanácstalan vagyok mit probáljak ki :D elsődlegesen a kar meg a vállra kéne meg hallodtam ezt a Szoját szerintetek?
2012. szept. 23. 11:32
 9/25 anonim ***** válasza:

A szóját is kilőheted:

[link]

[link]


A tejsavóprotein is természetes. Tejsavóból van kiszűrve a tejcukor, majd ezt porlasztva szárítják. Tehát sima természetes élelmiszer. Ne félj tőle, nem kox.:)


Tömegnövelő étrended legyen:

napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))) Egyébként akkor a szoja semmit nem dobna?:D
2012. szept. 23. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!