Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni fehérje kiegészítő...

Edzés utáni fehérje kiegészítőnek érdemes venni magasabb fehérjetartalmú tejport?

Figyelt kérdés
Gyúrás után szőlőcukorral(szénhidráttal) érdemes összekeverni turmixba és azt fogyasztani kiegészítőként? És lesz is valami eredménye?

2012. júl. 11. 12:47
1 2 3
 1/26 dirtboy ***** válasza:

tejport nem

tejsavó protein vegyél

2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
tejsavó proteint vegyél inkább és abba lehet szénhidrátot keverni edzés után igen. az hogy hatásos lesz-e az csak az étrenden múlik.
2012. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ha tejsavót iszol szőlőcukorral edzés után rögtön annak lesz eredménye:)
2012. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

3adik!

rendes étrend nélkül nem sok.

2012. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És mi a különbség? Mert mind a kettő tartalmaz fehérjét és a tejport azt még könnyebb is beszerezni és talán olcsóbb is! Egyébként azért gondoltam a tejporra mert én amúgy is sok fehérje tartalmú ételt eszek pl. tejföl,túró,húsok stb.. És nem kéne olyan nagy mértékben fogyasztanom hogy kiegészítse!
2012. júl. 11. 13:31
 6/26 dirtboy ***** válasza:
tejporból pl a tejet készítik,az nem fehérje,van benne kevés fehérje is de nem az.
2012. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A legfőbb különbség a minőség a tényleges fehérje tartalom. A sovány tejpor átlagosan 35 % nyersfehérjét, max. 1 % nyerszsírt és 7,5 % nyershamut tartalmaz. A szárazanyag további részét a N-mentes kivonható anyagok (zömmel tejcukor) adják. Ettől függetlenül vannak jóval 30% alatti fehérjetartalmúak is.

Ennél 100-szor jobb egy tejsavó protein.

2012. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Jah értem! És honnan tudok beszerezni? Rendelni nem nagyon szeretnék mert a mai világban néha nem azt kapod amit szeretnél és gyakran még azt se tudod miből,honnan van!
2012. júl. 11. 13:50
 9/26 anonim ***** válasza:
budapesten több helyen is van scitec nutrition bolt. ott lehet kapni. 100% whey protein prof-ot javasolnék. (van olcsóbb is ha esetleg a pénz akadály)
2012. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
pl. ilyen bioboltokban vagy ahol sokféle teát meg miden ételkiegészítőt,vitaminokat kapni ott is lehet találni ilyesmit? Mert szőlőcukrot azt tudom hogy lehet ott kapni!
2012. júl. 11. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!