Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért terjed az a tévhit,...

Miért terjed az a tévhit, hogy a fehérje-, tömegnövelő porok instant izmok? és a hatásuk egyenlő a szteroidéval?

Figyelt kérdés

annyira fel tud idegesíteni, amikor az emberek okosságait hallom, hogy ha tömegnövelőt szedek, felvizesedek, amint abbahagyom a szedését, összeesem, stb.Nem tudnak róla semmit, de biztos rossz.

Osztálytársaim kérdezik, hogy mit szedek, de azt persze sosem kérdezték még, hogy mit eszem, miért viszek rizst, csirkét a suliba, és tömöm kétpofára.Pedig az utóbbi lényegesebb, csak a tévhit miatt nem érdekel senkit...aki benne van ebben, persze tudja ezt.Nektek véleményetek erről?hasonló tapasztalatotok van?


2012. jan. 8. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert tudatlanok és nem értenek hozzá.
2012. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 oyeacch ***** válasza:

Egyértelmű. Él még az izomnövelő fogalma, amit ha megkérdezek, hogy az mégis mi, nem tudnak rá válaszolni.


Ugyanez a felfújt izom témában:


Mivel van felfújva az izom? Erre se tud válaszolni a balga idióta.

2012. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos egyszer mondta valaki egy tápkiegre, hogy fúú, jó szer és azt hallották ebből az okosok, hogy fújószer :)
2012. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 oyeacch ***** válasza:
LOL :D
2012. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

xdxd fújószer:D

Volt itt egy kérdés, és vita volt a válaszolóval, mert azt mondta,hogy szteroidokat tesznek a fehérjeporba *facepalm* uristen. De ezt már több helyen hallottam.


A szteroidokról meg fogalmuk sincsen, azzal még rosszabb a helyzet.Fehérjeszintézist serkentik..a hülyegyereknek, aki 14évesen napozimozik fehérjeszegény étrenddel, annak meg gratulálni tudok(ismerek egy ilyet xd).

2012. jan. 8. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Abban a vitában ott voltam. Igen, szinte csak olyanok vannak, akik szar étrenddel danaboloznak.
2012. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 oyeacch ***** válasza:
Egykis víz meg herezsugor sose árt :D
2012. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mert a sötétség határtalan, a sok hülye félműveltnek pedig nagy az egója ahhoz, hogy elfogadja a tájékozottabb meglátását.

ergó a fogyasztószeres ribanc márpedig akkor is ananászkivonatot fog szedni, semmit nem számít mi a valóság, mit hall, mit mond a tudomány.. vannak akik kitalálnak valamit, mert hallották és ettől kezdve ez lesz az életük igazsága.

tudom, mert magamban is érzem ezt. csak bennem mindig vannak kétségek, lehet ez az intelligencia miatt van.. vagy mert tudok az egómról, és tisztában vagyok vele, hogy én sem lehetek mindenben elég tájékozott. de ezt a HÜLYÉK nem tudják!

2012. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bevallom, régebben én is azt hittem, hogy ezek a porok nem éppen a legalitás csúcsa, mivelhogy akiket láttam szedni, azok a köcsög-kigyúrt-menőzős-diszkós kategória voltak, neméppen az intellektus gyöngyei, és róluk simán el tudtam képzelni, hogy csak valami kamuszerrel tömik magukat. Bár mentségemre szóljon, hogy nem nagyon számított, mit gondolok erről, mert nem foglalkoztam ezekkel, és nem is adtam tanácsot másnak ezügyben. (Mivel amihez nem értek, abba nem szólok bele, ezt sokaknak meg kéne tanulni...)


Amikor viszont úgy alakult, hogy kapcsolatba kerültem ezekkel, utánaolvastam becsülettel, és rájöttem az igazságra. És úgy találtam, hogy aki köcsög lett a gyúrástól, az nem a portól lett az, hanem olyan az alapszemélyisége, az izmosság okozta hatalomérzettől lett nagypofájúbb, hacsak előtte már nem volt az :D


Szóval szerintem azért él ellenszenv a tápkiegekkel szemben az emberek részéről, mert a fő használóik (már akiket ők annak hisznek) is ellenszenvesek.

Amikor viszont a butaság magabiztossággal párosul, és véletlenül sem hajlandó utánanézni semminek, az már gáz.

2012. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

jaja, az a gyerek volt , aki orvos akar lenni..


Aczél: ne is mondd ezeket a fogyókúrás szarokat, mert megint eszembejuttatod a kiskegyed, és egyéb magas színvonalú újságok fogyókúrás tippjeit. Mert a szétválasztódiétától le fogsz fogyni mozgás nélkül, zabálj az egyik nap sonkát, a másik nap valami más szart.Gratulálok nekik.Ismerek egy gyereket, aki veszi az L-Karnitint, mert fogyni akar(kellis neki) és az iskolában veszi a túrórudit, meg kihagyja az edzéseket. Tudom, hogy önuralom kérdése ez az egész, de akkoris benne van a félretájékozottság, mert azt mondja: Mert,mivan? csak a felét ettem meg... Nincs miről beszélni ilyenkor.Elmondtam neki,hogy ha ezt nem ette volna meg, akkor azt a 80 kalóriát a teste edzés közben a zsírból fedezte volna.Decsak fél túrórudi. Most kíváncsi vagyok amúgy,hogy hétfőn máshogy áll-e a dolgokhoz, vagy sem.Fejleményeket leírom majd:D

2012. jan. 8. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!