Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet tartósan lefogyni?

Figyelt kérdés
Valaki leírná nekem pl. hetekre bontva,hogy miket változtassak. Vagy hogy van ez az egész? Annyira nem értem:S
2012. aug. 6. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom összezavart téged a sok okosság amit lehet hallani/olvasni. Sok női magazin minden héten tanácsol egy "ultrahiperszupika" fogyókúrát. "30 napig egyél tehénszart és lefogysz!"Kb ez a szint...


Nagyon egyszerű a képlet. Mi okosak vagyunk és nem hiszünk ezeknek.Megfelelő étrend(szálkásító) és heti 3-4 aerob edzés :)

2012. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt értem én,de hogy lehet erre áttérni? Mert ez meg egy hónapig utána úgy érzem kényszer és már a sport is szenvedésnek tűnik,amit amúgy meg szeretek..
2012. aug. 6. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta:

Szálkásító diéta kell és aerob mozgás. Napi 2,5-3g fehérje/tskg és 1,5-2,5g ch/tskg.

fehérje: sovány húsok, túró, tojás, halak és protein kieg.

ch.: rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér és -tészta.

Fontos, hogy mennyit iszol. 20kg-ként 1l.


Fehérjét, neked nem feltétlenül kell pontosan betartanod, hisz nem vagy testépítő, de ajánlott, ha nem akarsz gebe lenni.


Aerob edzés: heti 3-4x40-50 perc kocogás vagy tempós séta.

2012. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szoondiii ***** válasza:
0%

ha a sport szenvedés.. akkor el kell fogadni, hogy az élet fáj. és megrágni az ételt, az is fáj. én hallom a csirke sírását miközben eszem :(

de megcsinálom, mert muszáj. embernek születtünk, tehát a vérünk kötelez a kemény edzésre (vagy lágyra), és a helyes étkezésre, amely erővel tölti meg testünk...

a nyávogásról meg le kell szokni.

2012. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon nem csináltad jól, ha egy hónap után eleged lett az egészből. Viszont kitartónak kell lenni, akkor is el kell menni mozogni, ha nincs kedved vagy hideg/meleg van és nem szabad megállni akkor sem ha úgy érzed már nem bírsz többet. Mindenki szenved, aki fogyni vagy erősödni akar, erőfeszítés nélkül nincsen eredmény.

Az étrendet okosan kell összeállítani, napi 5 étkezés kis adagokkal minél több fehérjével, zöldséggel és gyümölccsel. A cukros, zsíros ételeket el kell hagyni, sok vizet kell inni.

2012. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mozgásnál talán segítene, ha valamilyen céllal csinálnád. Már a fogyáson kívül. Például ha eljársz futni, akkor nézz ki egy, a szintednek megfelelő versenyt, és kezdj el felkészülni edzéstervvel.

Videós tornáknál is össze lehetne hozni hasonlót, csak ott nincs szervezett verseny, magaddal versenyzel.

Nekem csak ez segített, azóta viszont a mozgás már nem egy kellék a fogyáshoz, amit végig kell szenvedni, hanem a fogyás egy kellemes mellékterméke a mozgásnak.

2012. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szoondiii ***** válasza:

beteg lélekkel semmit sem lehet csinálni.

1. pszichológus, vagy jó ismerős akivel ki lehet beszélni a gondokat,

2. életmódváltás, amikor már nem a fogyás az egyetlen életcél.. mert az sajnos beteges.

2012. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok!
2012. aug. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!