Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi után 1-2 órával mennyire...

Kondi után 1-2 órával mennyire ártalmas alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Pont ma este lenne egy szülinapi buli, előtte viszont kondim van, elmenjek bulizni, nem lesz bajom egy alkalomtól, vagy inkább ne igyak?

Köszönöm!


L/22


2012. szept. 26. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól nem lesz semmi bajod - azért persze nem muszáj mattrészegre innod magad. :)
2012. szept. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)! Nem akarom túlzásba vinni. Viszont gondolom sört ne nagyon igyak a szénhidrát miatt. Inkább borozzak?
2012. szept. 26. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon csak száraz vörösbort igyál... :)

Szerintem mindegy, egy alkalmon nem múlik semmi (ahogy látom amúgy sem rendszeres), legalább akkor azt idd, amit igazán kedvelsz.

2012. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gond egy alkalommal. Ne legyen rendszeres.

[link]

2012. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Heti egyszer járok csak, később majd akarok többször is :)

próbálok a táplálkozásra is odafigyelni, csak nem tudtam, mennyire szabad alkoholt inni. még egyszer köszi :)

2012. szept. 26. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy alkalomtól nem lesz semmi baj sem. Tudod az a helyes életmód ahol azért egy egy nap lazítást megengedsz magadnak. Én is figyelek arra, hogy mit eszek és mennyit de fél évente 1-1 alkalommal bizony egy hamburger is lecsúszik amikor nagyon megkívánom.
2012. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tökmind1, milyen alkoholt iszol, az energiatartalma mindnek hasonló, %-tól függően. Ugyanannyira káros, mint kondi nélkül, a károsító hatását nem fokozza. Persze izomépülésre lehet káros, de minek nézzen ki jól az ember, ha néha nem issza atom részegre magát.
2012. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
én az edzést hagynám ki!
2012. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!