Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti egy 20 kilóval nehezebb...

Ti egy 20 kilóval nehezebb embert hogy vernétek el?

Figyelt kérdés

Van egy srác,ilyen nyomorék fíling,20 kilóval biztosan nehezebb nálam de túl nagy az arca,és úgyérzem egyszer el fognak szabadulni az indulatok.60 kiló vagyok,inkább szálkás vagyok,nem az a telt izomzatú,ő meg egy tipikus kövér gyerek...

Ha tudtok valami tanácsot adni vagyvalami szívesen fogadom:)



2012. szept. 29. 00:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől tartanod, az ilyen kövér embereket nem nehéz elpáholni, mert lassúak, mint a szar, táncold körbe aztán üsd a fejét.
2012. szept. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Közel ne menjèl,mert birkóba elönye van a sùlya miatt! De inkàbb maradjatok bèkèben!
2012. szept. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha ENNYIRE primitiv vagy, hogy verekedni akarsz, akkor ne csodálkozz, ha téged vernek össze - meg is érdemled. A verekedés nem megoldás.
2012. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ilyen "bátor", akkor ne itt kuncsorogjon tanácsért, hanem oldja meg a problémát!
2012. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na megszólalt a két hős, nálunk az ilyeneket csicskáztatták a suliban.

Né foglalkozz velük, inkább ha a helyzet úgy kívánja verd meg, onnantól kezdve nyugtod lesz arról nem is beszélve, h kis tiszteletet is kivivsz magadnak.

2012. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Sorozd az arcát és kész. A pillanat hevében én is tudtam, össze kellett varrni a srác arcát. Ösztön :))
2012. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt Magyaroroszágon kultúrált viselkedésnek nevezik?

Ebböl is látható, hogy nem véletlen, hogy Nyugaton - illetve ahol kultúra is létezik, ott a magyarokat verekedös állatoknak tartják.

2012. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Mi is a problémád? Hogy megvédi magát az ember? Vagy külföldön hagyják az emberek hogy alázzák őket? Mert nagyon sok esetben (legtöbb esetben) ez áll a verekedés hátterében, nem csak egy sima kakaskodás két helyi b*sszájba között. De okoskodjál csak, hát persze...
2012. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Na megszólalt a két hős, nálunk az ilyeneket csicskáztatták a suliban."

Nem azt mondtam, hogy ne verekedjen, okoska! Hanem, ha valaki elég elszánt, essen neki és intézze el gyorsan az ügyet, ne ide írogasson. Mi is verekedtünk annak idején az iskolában, és előtte nem kérdezősködtünk, hogy de hát, hogy verjem meg xy-t.

2012. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Srácok,itt nem arról van szó, hogy én most hétfőn neki akarok menni neki, csak előtte itt megkérdezem az emberek véleményét...itt arról van szó hogy haveromat el akarta verni ez a kis szemétláda, de én leállítottam,erre még nekem is nekem akart jönni,mondtam neki hogy nyugiii,nem kell a balhé...erre mikor eltüntem csak elverte haverom...így most én is benne vagyok az ő begyében,ő is az enyémben...és ha történne akkor tudjam mit kell tenni,erről van szó az egészről.
2012. szept. 30. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!