Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem konditerembe járni...

Elkezdtem konditerembe járni milyen szert kéne szednem hogy jobban fejlődjek, többi lent?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kondizni csak szeretnék valamit szedni hogy jobban fejlődjek, de nem olyan valami kéne hogy ha abbahagyom a kondit akkor szétessek!

2012. szept. 30. 17:06
 1/5 anonim válasza:
Milyen "szert" :DD Egyébként egy kis protein nem árt, meg dextróz és maltodextrin :) Ha van étrended is, akkor fejlődni fogsz, de a többi csak KIEGÉSZÍTŐ.
2012. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha abbahagyod a kondit, akkor leépülsz, mindegy hogy mit kajáltál előtte. A szervezet nem tart fent felesleges energiazabáló izmokat. Kellene olvasni egy kicsit:

[link]

2012. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kreatin pl
2012. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába használ kreatint, akkor is összeesik, ha majd abbahagyja az edzést! Sőt a kreatin abbahagyásával is kisebb lesz, mert megszűnik a vízvisszatartó hatása.
2012. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben bármi módon csökkented a bevitt tápanyagmennyiséget, az izomzat csökken, a szervezet már csak ilyen. Az agyadra, és a vázszerkezetre van szüksége, nem a nagy izomzatot cipelni és táplálni.
2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!