Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mondjak mikor felhívom az...

Mit mondjak mikor felhívom az edzőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kendozni na most, felhívnám az edzőt és megkérdezném hogy mikor vannak edzések stb mennyibe kerül meg ilyesmik. Azt nem tudom, hogy el lehet e esetleg menni egy edzésre csak úgy hogy megnézem még mielőtt elkezdenék járni rendes edzésre.mit kell mondani olyankor az edzőnek? Pl jó napot szeretnék érdeklődni a kendo edzésekről mert szeretném elkezdeni?

2012. szept. 30. 19:53
 1/8 anonim válasza:
Nyugodtan elmehetsz az edzésre megnézni. :) Az edzőnek ez hasznos, mert te is tagdíjfizető leszel :D Anno mikor elkezdtem űzni hasonló sportágat, én is lementem megnézni, aztán ott személyesen megbeszéltem az edzővel mi hogy lesz. Köszönsz neki, bemutatkozol, elmondod hogy tetszik ez a sport, szeretnéd csinálni és már mennél is a következő edzésre. Megkérdezed a tagdíjat, mikor vannak edzések, aztán már mehetsz is :D
2012. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiváló kezdés és az edzéseket meg is lehet nézni, ill általában van lehetőség ingyenes próbaedzésre is.
2012. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poiu ***** válasza:
Persze, menj oda, köszönj neki: こんにちは。(konichi wa) és beszéld meg a dolgokat.
2012. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) szóval nyugodtan bemehetek megnézni vagy szóljak előtte? :)
2012. szept. 30. 20:29
 5/8 anonim válasza:
Nyugodtan menj be... :) De ha könnyít rajtad, akkor szólhatsz neki, de nem szükséges.
2012. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

良い一日

私はバカだ

私は剣道をしたいと思います

ある?

2012. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálom, ha utcáról esnek be az edzést megnézni. Tiszteletlenség.
2012. okt. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Hatos: nem lehetsz hülye, ha ilyen (majdnem) jól tudsz japánul... :-D
2012. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!