Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet (kondi)? Problema lenne...

Lehet (kondi)? Problema lenne vagy muszaly ez az atmozgato edzesterv?

Figyelt kérdés
Az ugy nagy problemat jelentene hogyha elkezdek kondizni es egybol osztott edzestervel kezdenem? Tehat pl hetfon mellezek+kar.

2012. szept. 30. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert ugy szerintem konnyebben meg tudnam jegyezni a gyakorlatokat.
2012. szept. 30. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:
nem pont így a jó
2012. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Muszáj (így kell írni), mivel kell az ízületeknek és az izmoknak is egy rávezető, hozzászoktató átmozgatás.
2012. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okes koszi
2012. szept. 30. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Es ha elotte sportoltam? (Futottam,kosaraztam(egy evet) + meg otthon kissebb kezi sulyzokkal melle fekvo meg hasonlok)
2012. szept. 30. 20:49
 6/7 poiu ***** válasza:

Szerintem nem kötelező. Kezdetben bármit csinálsz, fejlődsz. A fontos az, hogy viszonylag kis súlyokkal kezdj, hogy a szabályos formát begyakorold.

Nem az osztás vagy az átmozgatás a kérdés. Általában a kezdők nem tudják elég intenzíven megdolgozni az izmaikat (és ezt én is tapasztalatból tudom), ezért nincs osztott edzésre szükségük. Próbáld ki, ha nincs izomlázad egy hát-bicepsz nap után, akkor jobban jársz a nem osztott edzéssel.

2012. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a probléma vele? ha nagy teremben edzel akkor még élvezetes is lehet, ha minden héten más-más gyakorlatokat csinálsz az izomcsoportokra.
2012. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!