Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hőemelkedésem van, erőtlennek...

Hőemelkedésem van, erőtlennek érzem magam. Menjek így edzeni?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete minden nap délután felmegy a hőm 37.3-37.4-re, ez még nem vészes, de én megérzem (fázok). Estefelé minden erőm elfogy, fáradékonyabb vagyok, erőtlen. Reggel szoktam eddig futni hajnalban,ekkor engedi az időm. Most viszont nem bírok felkelni, rottyon vagyok. Fogyózok, diétán vagyok, kevés már a feleslegem, ezért mozgás nélkül már nincsenek eredmények csak a kajával. Bűntudatom van, hogy nem edzek, de lehet hogy okosabb lenne pihennem... Június 22 óta tart a diétám, eltűnt rólam 9 kiló sok munkával, és már kicsit fáradtnak érzem magam..
2012. okt. 2. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szívizomgyulladásra gyúrsz?
2012. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
pihenj,úgy sem készülsz versenyre se fotózásra gondolom,majd ha helyre jöttel majd fojtatod tovább a diétát.
2012. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ne erőltesd, annak még kevesebb értelme van, hogy jobban lebetegedj.

Ilyenkor pihenj, ha jobban vagy, folytathatod.

2012. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!