Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg szeretnék erősödni, de...

Meg szeretnék erősödni, de nem szeretnék konditerembe járni. Otthon tudnék súlyzózni, fekvőtámasz, guggolás, sok futás, foci, kézilabda, asztali tenisz. Ez elég lesz hogy valamennyivel erősebb legyek? Ja és hány kilós súlyzó kell? 13 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell jó sok húst, vitamint, szénhidrátot kell enned hozzá, és a súlyzó legyen összerakható. Ha van helyed, veszel fekpadot, vagy stabil kondigépet, egy rakás tárcsával. Ha nincs hely, két kézi rudat veszel, rá tárcsákat.
2012. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyél sok fehérjedús ételt!

100 fekvőtámasz, 100 felülés, 50 guggolás

Esetleg valami erősítő tornát letölthetnél az internetről, súlyzósat is. Azok is segítenek!

De maga a fekvőtámasz+felülés is sokat segít, fontos, hogy mindennap csináld! De 1 nap pihenőt minden héten tarts!

2012. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
s kb hány kg-s sulyzó kell?nekem van otthon egy sakkversenyen szerzett,50 cm-s kupám,kb 3-4 kg.Vagy vegyek 5-6 kg-ost?
2012. okt. 8. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon meg vagy szorulva anyagilag, vegyél egyetlen egykezes rudat. Hozzá 2x10, 2x5, 2x2.5, 4x0.5 kg-ot. Vagyis én így tenném.

Ha még ez sem megy, marad a fegyencedzés.

Az evésre valahogy költened kell mégis.

2012. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!