Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő elérni egy ilyen...

Mennyi idő elérni egy ilyen testet?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen helyes étrenddel, edzéssel, táplálékkiegészítőkkel...


15/f 62 kg és olyan alkatom van, hogy kockás a hasam alapból is pedig nincs étrendem, 32 es a karom, ha feszítem, kérlek, csak normális válaszokat írjatok, és ne kötekedjetek, ha valamit rosszul írtam


Ja, és 170-172 centi vagyok


2012. okt. 2. 20:17
1 2 3
 21/25 lee12 ***** válasza:
amúgy a 300 as csávónak szétment a teste a gyors izomfelszedés miatt(volt újságba meg neten)
2012. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szétment a teste? :DD

Linkelj már egy cikket erről légyszives de a nők lapja meg hasonló oldalakról nem ér. :D

2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 lee12 ***** válasza:

azért így írtam mert nem emlékeztem hirtelen melyik szerve ment is szét(vese vagy máj)

már nemtudom hol volt a cikk de neten ha keresed biztos fönnvan(most nincs nagy kedvem megkeresni)

mondjuk sokan számítottak erre mivel pár hónap alatt ennyi izmot magadra dobni kicsit érdekes:D

2012. okt. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én most nem keresgetem de ez így elég légből kapott cuccnak tűnik akármit is mondasz... :D
2012. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 lee12 ***** válasza:
jó végülis nekem mindegy:D nem rólam írnak
2012. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!