Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Repedezik a karom mit tegyek?...

Repedezik a karom mit tegyek? Lassan 17 éves vok és nem néz ki tul jól

Figyelt kérdés

kb 2 éve keztem el 8 kilos kézi súlyal (kaptam) és kb fél év után elkezdet repedezni a bicepszem most pedig már a bal karomon is és a jobb karomon egy re jön feljebb lassan a mell izmomra is rámegy ( gondolom a tárogatás miatt) Most 5-6 kilosakal vagyok és a fekvőket keztem el nyomkodni hátha nem lesz olyan

Mit csináljak, hogy elmuljon vagy halványodjon vegyek viszább vagy kb amig nem tok 50 fekvőt csinálni addig ne edzek súlyal? vagy mivel kenjem ?



2012. szept. 27. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 65 kg-ról jöttem fel 100 kg-ig az évek során, de nekem sehol egy repedés nincs, gondolom, bőrtípustól is függ.


Ismerek srácot, akinek a striája kb. 12 éve van meg, és azóta is látszódik.

2012. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és hány éves volt, amikor kialakult?

egyébként most köröm virággal kenem hátha remélem a visszáb vétel segiteni fog , mert 1 kicsit erősebb akkarok lenni , de ugy hogy ne nézek ki rondán

2012. szept. 30. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!