Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ember utcai verekedés...

Az ember utcai verekedés során lelassul?

Figyelt kérdés
Boxolok 2 éve és érdekelne hogy erre mennyire lehet számítani utcai bunyóban,mert én úgy tudom hogy az adrenalin miatt lelassulaz ember

2012. okt. 7. 19:51
 1/4 anonim válasza:

Szerintem az adrenalin miatt pont hogy felgyorsul az ember szívverése ezért több oxigén jut a vérbe és innentől nemtudom mi zajlódik le... de szerintem felgyorsul.

DE ez mondjuk ember függő mert van aki ilyen helyzetben leblokkol, a reflexei nem úgy működnek, nem bír elmozogni, nem bír tudatosan gondolkodni és cselekedni.

2012. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem inkább felpörög az andrenalin miatt?
2012. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a jól megvágott combja miatt lassul le.
2012. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a stressz miatt lefagyhatsz.

de ha sokat sparringoltok edzésen,akkor a bunyó nem fog belőled kiváltani nagy feszkót,legfeljebb egy kezdeti meglepetést,ha váratlanul ér az első ütés.

ezért is kell elsőnek ütni,támadni,irányítani szerintem.

meg persze önvédelmi edzéseken van kimondott stressz tréning.

ezek elég hasznos gyakorlatok.

ugyanúgy végzed a pontütőzést,zsákolást,mint bokszon,csak itt közben ketten végig próbálnak kizökkenteni,lökdösnek,gáncsolnak és üvöltenek,mint az állat.

vagy behunyt szemmel állsz,a többiek meg futnak körbe körülötted.

egyszer csak az egyik valahonnan fejbe ver,és ekkor végrehajtod az adott gyakorlatot ütéskombót,és ugyanazt a pár technikát hónapokon keresztül,amíg a végén gondolkodás nélkül azonnal végrehajtod,ha üvöltenek,ha lökdösnek,ha alszol akármikor.

lenézhetsz pár hónapig valami ilyesmire színesíteni a repertoárt,de persze az ökölvívó edzés a lehető legjobb ha verekedni akarsz utcán.

2012. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!