Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez, izomból is...

Hogy is van ez, izomból is lehet fogyni a zsír égetés helyett? Tornázgatnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

bnőm, aki fogyózik magyarázott valami olyasmit, hogy szed fehérjét (nem értettem miért)és tornázás előtt valami zsírégető bogyót szed, meg tornázás után 2-2 db-t, és észre vette ha nem szedi, nem is izzad edzés közben, tehát nem ég a zsír...

valaki elmagyarázná értelmesen, aki érti ezeket a dolgokat?


2012. okt. 8. 12:46
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%

én a kérdésedet nem értem.


nem izzad és ezért nem ég a zsír?

azt gondolod hogy az izzadással ég a zsír?

akkor elég lenne szaunázni ennyi erővel.


nem bonyolult dolog a zsírégetés,kalória deficit kell amit szálkásító diétával és aerob mozgással érhetsz el könnyedén.

aerob menjen heti 3-4x40-50percig és akkor lesz fogyás

ennyi az egész,nem bonyolult

sírégetős sem kell hozzá,anélkül is fogyhatsz így,a zsírégető az csak egy kicsit besegít de nem az fog lefogyasztani.

2012. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket

ésmég valami: ha natur csak a Béres Alexandrára,meg Rubint Rékára ugrálok itthon, az aerob mozgásnak minősül?

és akkor elég önmagában? a zsírbontáshoz?

2012. okt. 8. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:

A "tornázgatás" nem elég. Vagy csinálod normálisan vagy fel se kelj a kanapéról.

Amit a barátnőd mond, az meg baromság.

Ti nem jártatok biológia órára?

Az izzadásnak semmi köze a zsírégetéshez, hanem a szervezet így hűti saját magát a túlmelegedés (meghalás) ellen. A párolgás hőt von el a környezetétől - rémlik? Ez meg kémiaóra!

Szerinted ha kimész a napra izzadni, mennyire ég a zsír? Mert szerintem max. a bőröd ég. Meg te, ha ilyen hülyeségeket írsz.

2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

nem egészen,az totál nem jó,az inkább csak arra van hogy átmozgasd magad.

az aerob mozgás egy intenzívebb monoton mozgás /130as pulzusig/ utána kardió.

a lényege hogy közben is kalóriát égetsz és ami nagyon fontos hogy ez a mozgás felpörgeti az anyagcserédet több órára.

az ugra bugra rubintra meg béresre nem egészen ilyen.

ez hogy pörögjön az anyagcsere sokáig pedig nagyon fontos.

a termogén zsírégetők is így működnek.

2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

arra már rájöttem, hogy sehol nincs köze az izzadásnak a zsírégetéshez..


szóval járjak konditerembe? vagy fitness órákra?

vagy ???

2012. okt. 8. 13:28
 6/8 A kérdező kommentje:
"termogén zsírégetők" azok most tabletták?
2012. okt. 8. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:

A zsíérégetőknek mondott készítmények lehetnek kapszulák, tabletták, sache-k (kis zacskós kiszerelésekben por). A termogén jelző arra utal, hogy megemeli a testhőmérsékletet, így az anyagcserét is. De ettől még nem csak tablettás kiszerelés lehet.

És ezek csak pár százalékot számítanak fogyásban, nem erre kell építeni, hanem a diétára és aerob edzésre.

2012. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*sachet. (ejtsd: szasé) :)
2012. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!