Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt még olyan akit állandó...

Van itt még olyan akit állandóan gyanúsítgatnak, hogy koxxol?

Figyelt kérdés
Engem lépten nyomon be találnak ezzel, és k*rva unalmas, főleg mikor már hallottam vissza hogy megpróbáltak befeketíteni ezzel laikusok előtt is...
2012. okt. 10. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy állandóan, de előfordul néha. Ezt érdemes inkább elismerésként fogadni. Egy kis nyüzüge emberre biztos nem mondják, tehát azt jelenti, hogy te jó formában vagy.
2012. okt. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sznofru ***** válasza:

A lényeg az, hogy Te tudod magadról, hogy nautál vagy. Nem lesznek mellékhatások mégis jól nézel ki.


Szard le én is azt teszem. Idegen emberek véleménye nem érdekel. Bár néha megköszönöm a dícséretüket. Nem értik miről beszélek :)

2012. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

persze, de mikor vissza hallom hogy hát ez csak koxx, meg hogy "te elhiszed hogy nem szedett semmit? haggyadmár..."

Mert tudod a sporetolókat elismerik meg minden. Na most jelenleg nekem ez a sport, amit maximális odaadással csinálok már több mint 8 éve, az utolsó 1-2 évet ráadásul mégjobban meghúztam, éjszakai turmixivás, túróevés stb... kitartóan odaadóan csinálja az ember lemondásokkal, és erre a paraszok ledegradálják a 2 hete edző be danabolozott cigányok közé, hogy hát a koxxos, a szúrós, gyurma meg a faszom... nemtudom így érted-e mire gondolok

2012. okt. 11. 10:10
 4/11 Sznofru ***** válasza:
Értem, persze. Ez sajnos egy ilyen világ.
2012. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Értjük, mi még régebben edzünk, én pont 27 éve. Elhiheted, hogy ez idő alatt halottam már sok ilyen dolgot, de nem tudsz mit tenni, hülyékkel nem kell foglalkozni.
2012. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 4 éve edzek, mivel magas vagyok és ektomorf, nem igazán látszik meg rajtam, így sose gyanúsítottak meg. A nők viszont aranyosak, mindig megkérdezik, hogy "ugye nem szedsz semmit" :)


Egyébként jöhet kép arról a kokszosnak gyanúsított testről!

2012. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak ott tartanék hogy engem gyanúsítgatnak... De ahhoz még kell vagy 2 év. Aki ismer az tudni fogja hogy nem szúrod magad, a többi random csirát meg le kell szarni. Én mindenképp pozitívumként kezelném :)
2012. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NagyonGonosz ***** válasza:

Tájékozatlanok, az alapokkal sincsenek tisztában, de azért osztják az észt. Amúgy azt sem értem teljesen, hogy miért fáj az valakinek ha egy másik ember kokszol. Igazából elismerésnek kellene tekinteni, de mondjuk az idegesítene, hogy valaki azt képzelné, hogy a naturál formám a végső potenciálom.

Amúgy vegyél néhány pólót valami hasonló felirattal : No I'm not on steroids but thanks for asking :)

2012. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gonosz, ezt felírom! :D Remélhetőleg pár év múlva is lehet majd rendelni :)
2012. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez is olyan, hogy minden harcművészre/küzdősportolóra azt hiszik, hogy karatés. Az emberi hülyeséggel nem tudsz mit kezdeni (ha lehetne, nem tartana ma itt a világ) legfeljebb Te magad annyit megtehetsz, hogy nem vagy elfogult, és nem ítélkezel senki felett. És igen, ha ilyesmivel gyanúsítgatnak, az inkább az elismerés (sokszor meg az irigység) jele.
2012. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!