Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súllyal való guggollástól...

Súllyal való guggollástól állandóan elszédülök és hányingerem lessz így alig tudom végigcsinálni a lábedzést. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szett után mikor lerakom rudat rámjön a szédülés és a hányinger elég durván és szendvedek az edzéssel ha meg a végére teszem a guggolást az totális ko.
2012. aug. 22. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nincs baj, egy jó lábedzésnél kicsit rosszul "illik" lenni. Eléggé kikészít egy intenzív, nagy súlyos guggolás.

Ha kényelmesen érzed magad edzés közben, akkor az csak p*nalegyezés. :)

2012. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 poiu ***** válasza:
46%

Más megeröltető gyakorlat után?

1) vérnyomás (leeshet)

2) vércukorszint (leeshet)

3) hiperventilláció vagy az ellenkezője, sokáig bent tartott levegő.

A vérnyomásodat érdemes megmérni. Nem árt (lehet, hogy nem is használ), ha edzés előtt eszel szőlőcukrot. Szuperszett nem segít?

2012. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
poiu, ha nem szédülsz meg nagy súlyos guggolásnál egy kicsit, akkor az nem ér semmit. Szőlőcukrot pedig nem javaslom, mert az pont az edzés elején az egekbe emli a vércukorszintet, majd onnan hirtelen fog leesni.:)
2012. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poiu ***** válasza:
Montez, egyszerre írtunk, nem láttam a válaszod. A hányinger nem sok egy kicsit? Főleg, hogy utána nem tudja végigcsinálni az edzést? :-)
2012. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy kis disszkomfort érzés, pici hányinger belefér szerintem, de nyilván egy durvább rosszullét az nem normális, ez igaz.
2012. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
has nem zabálnál edzés elött, nem lenne hányingered, és nem baszakodna a vércukrod sem.
2012. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített, hogy nem délelőttre raktam az edzést, hanem amikor már volt bennem kaja rendesen.
2012. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

járj el kocogni is heti 2x.

szerintem az állóképességeddel lehet gond,bár a komoly guggolás mindenkit megvisel,de ha lenne valami állóképességed is mellé,akkor jobban menne.

meg pihenő alatt mérd ujjal a pulzusod.

ha már nem robban szét a szíved,akkor jöjjön a következő sorozat.

guggolásnál én is szoktam akár 3-4percet is pihenni,vagy amíg lejjebb nem megy a pulzusom valamivel.

2012. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
Ez nyilván mind igaz - én meg nem említettem a vasat. Egyszerű vérvétel alapjén megmondják, nem vagy-e vashiányos, mint pl. ez a kollégád: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..
2012. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sznofru ***** válasza:
En is az allokepesseg hianyara gondolok. Kardiozzal.
2012. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!