Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, mit csinálok...

Testépítők, mit csinálok rosszul, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Jó ideje edzem, eddig nem nagyon figyeltem a kajára, most álltam rá csak igazán az étrendre.

Le bírom gyűrni a kaját (sosem voltam nagyevő), szóval ezzel nincs baj, igazából csak annyi, hogy elég sokszor kell eregetnem, néha vannak gyomorpanaszaim, de ez ritka.

Nem hiszem, hogy sokat ennék, vagy rosszat ennék, kiszámolt mennyiségű kaját viszek be, + edzés után Scitec Super 7 protein, 30 gramm Vitargoval.

Lefekvés előtt túró, 5 gramm glutamin. Napkózben aminosav kapszula.


Mi lehet a gond? Nem rendszeres a dolog, de néha zavaró.



2012. okt. 11. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zöldségeket eszel? Lehet h attól.
2012. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sznofru ***** válasza:
Rosszul emésztesz. Egyszerre ne egyél sokat, egyél a hús mellé zöldséget, savanyúságot, szedj pro/prebiotikumot. Valaki szerint marhaság, de én külön eszem a fehérjét, ch-t. Nem is fingok :-)
2012. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért is ilyen jó ez az oldal, mennyi mindent megtudhatunk a válaszolókról is. :)
2012. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor Q-10 koenzim.
2012. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmiképp NE TARTS VISSZA!!! a végén még a szádon fog kijöni és akkor tényleg kellemetlen lesz :DD
2012. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!