Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés (Testépítés) Help?

Tömegnövelés (Testépítés) Help?

Figyelt kérdés
60kg vagyok 70kg voltam szárazon csak jött egy sérülés és nem tudtam edzeni és fogytam 10kg-t... És most tömegnövelésbe vágtam újból de valamit ne értek! az hogy lehet hogy a napi Ch közel 500g a Fehérje közel 200g és nem hízok.. pedig ez jóval több mint amennyi kellene. Igaz nehezen hízótípus vagyok. Ötletek? napi 6 étkezés napi 3tömegnövelő shake azon kivül fehérje vitaminok.. a víz bevitelem az igaz nem sok csupán 2l. Heti 3edzés és minimum 8óra pihenés! Valami ötletek tömegnövelésre?
2012. okt. 14. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem tömegnövelőt csak edzés után iszod.
2012. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem! Reggel egy adagot. Meg edzés után két adagot. lefekvéskor meg kazein fehérjét. :)
2012. okt. 14. 15:08
 3/6 dirtboy ***** válasza:

reggeli tömegnövelőt hagy el.

zsírbevitelre figyelsz?

2012. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggelit mért hagyjam el? Ő igaz arra nem figyelek! mit ajánlanál és mennyit?
2012. okt. 14. 15:19
 5/6 dirtboy ***** válasza:

azért kell elhagyni mert a gyors szénhidrátot nem szabad tömni befelé mert cukorbeteg lehetsz könnyen,valamint nem is nagyon tudod azt mind felhasználni energiának hanem megy zsírba,neked meg gondolom izom kéne nem zsír.


a zsírbevitelnél telítetlen zsír kell főként,ebből is energiát nyersz és ott vannak még az omegák.

1g/tskg mennyiségű zsírt vigyél be naponta.

lenmagolaj jó lenne kiegészítésnek kanalazni viszont nem olcsó és nem olyan könnyű beszerezni,de a ha városi vagy vagy város közeli akkor nem gond a beszerzés.

2012. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben meg fogadom a tanácsokat! meg még a tápkiegeket ki egészítem egy kis Bromelain-al :D
2012. okt. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!